Skip to main content
۱,۲۱۵ بازدید

بخاطر عشق تون، چه کارهایی کردین که خارج از ظرفیت و شخصیت تون بوده؟ (1) *خرید لباس زیر*

(^_^ JHJ Iranian Fan ^_^)
منتشر شده در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

خب حالا موضوع این برنامه چیه؟ از چهارده هزار و هفتاد و پنج نفر تو رنج سنی ده تا چهل سال پرسیدن که "بخاطر عشق، چه کارهایی کردین که خارج از ظرفیت و شخصیت معمول تون بوده؟" جواب هایی که اون افراد دادن رو رتبه بندی کردن. مثلا 1702 نفر گفتن ما فلان کار رو انجام دادیم. این شد رتبه یک. 1023 نفر یه کار دیگه رو اشاره کردن این میشه رتبه بعدی. و همینطور کارهایی که تعداد افراد کمتری بهش اشاره کرده باشن، تو رتبه های پایین تر قرار گرفته. حالا این سؤال رو از مهمونا هم میپرسن و یکی یکی میگن که چه تجربه هایی در این رابطه داشتن. اگه جواب شون جزو کارهایی باشه که تو اون جامعه آماری رتبه یک تا پنج رو داشته؛ براشون دست میزنن و اینا و اگه تو رتبه های بیشتر از پنج باشه، از روبرو یک طوفان نسبتا ملایمی! به صورت شون دمیده میشه.
ندیده، میشه حدس زد که جواب هایی که به این سؤال داده میشه چقدر جالبه.
اما نکته خیلی جالب ترش اینه که هرکدوم از مهمونا برای این سؤال دو سه تا جواب بیشتر نداره اما نمونه کارهای هیون جه جان انقدر زیاده که هرکس به هر کاری اشاره میکنه، هیون جه جان هم تو اون حدود یه خاطره داره. و جالب تر از خاطره این صداقت و راحت بودن هیون جه توی تعریف کردن تجربیاتشه که باعث میشه همه ولو شن از خنده...

این اولین کاریه که هیون جه بهش اشاره میکنه که با وجود اینکه یه آدم خجالتی و درون گراییه، میره به فروشگاه لباس زیر زنانه تا برای دوست دخترش خرید کنه... یعنی با جزئیات تعریف کردنش کُشته همه رو. و تازه وقتی ازش میپرسن اندازه بود؟ بزرگ بود یا کوچیک؟ داره جدی جدی فکر میکنه (و احتمالا تصور میکنه) تا یادش بیاد و جواب این سؤالم بده!

گزارش تخلف