در حال بارگذاری ویدیو ...

سریال مانی هیست فصل 5 قسمت 2 زیرنویس فارسی/ Money Heist فصل 5 قسمت 2

Hl
Hl

اسامی بازیگران خانه کاغذی

پدرو آلنسو, آلوارو مورته , ایتسیار ایتانیو, اورسولا کوربیرو

خلاصه داستان خانه کاغذی

حدود دو سال از ماجراها گذشته و گروه در نقاط مختلف دنیا پخش شده و از زندگی جدید خود لذت می‌برند. با این حال یک اشتباه منجر به دستگیری ریو توسط پلیس شده و پروفسور برای نجات او وارد عمل می‌شود

درباره این سریال

سریال خانه کاغذی که ابتدا توسط یک شبکه اسپانیایی پخش شد بعد از دو فصل موفق توسط نتفلیکس خریداری شد و با پخش جهانی این سریال مثل بمب صدا کرد بعد از اون سریال برای سه فصل دیگه تمدید شد.احتمالا فصل پنجم اخرین فصل این سریال مهیج باشه. این سریال اسپانیایی به شهرتی جهانی دست پیدا کرده و حالا میلیون‌ها هوادار در سراسر جهان منتظر تماشای فصل پنجم و پایانی آن هستند.

بر روی پوستری که از فصل 5 مانی هیست منتشر شده است و درست بالای اسم سریال، به زبان اسپانیایی درج شده است که: “پروفسور: آن ها دارند درجه صبر منو آزمایش می ‌کنند! ” احتمالا این متن به نوعی خبر از اتفاقات و رویدادهای جدید در فصل پنجم سریال دارد و حتی بتوان آن را جزیی از خلاصه داستان نیز دانست. بر این اساس خبر از برنامه ها و نقشه های بزرگ پروفسور و دارو دسته اش برای مخاطب دارد.

زمان پخش

این سریال در 10 قسمت و در دو مرحله پخش خواهد شد. تاریخ انتشار پارت اول: 3 سپتامبر 2021 (12 شهریور 1400) ، تاریخ انتشار پارت دوم: 3 دسامبر 2021 (12 آذر 1400) .

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال