Skip to main content
زولا
۴۶۷ بازدید

  • حسین

زنی که شوک دریافت کرد( این ویدئو دارای صحنه های خشن است)

رضاکیانی موحد
رضاکیانی موحد
منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۷

چندی است که فضای مجازی پر شده از تصاویر دختر خانمی که به دلیل سرپیچی از دستور پلیس و درگیری فیزیکی با نیروهای مجری قانون دچار شتم و متم می شود. شاید بسیاری بگویند که این چه برخورد است؟ به قول قدیمی ها مگر دزد گرفته اند؟
ببینید دوستان این دختر خانم چه به حق و چه به ناحق اگر جلب شده باید در برابر نیروی های مجری قانون و ضابطین قضایی تمکین می کرد و مثل بچه ی آدم می رفت و سوار می شد..... در هر جای دیگر دنیا هم اگر کسی از دستور پلیس سرپیچی کند با رفتار های خشن پلیس مواجه می شود. نمونه اش را می توانید در ویدئوی زیر ببینید. این خانم محترم علی رغم چند بار اخطار پلیس حاضر به پیاده شدن از خودروی خود نیست که در نتیجه پلیس دست به شوکر می شود (و به قول فیلم متری شش و نیم ) خانم محترم شروع می کند به شیهه کشیدن مانند اسب.
نتیجه ی ضعیف کردن پلیس در اجرای وظایف ذاتی خود به آنجا منجر خواهد شد که روزی خواهد آمد که در روز روشن و در خیابان زن و دختر شما را از دست تان در می آورند (در مورد خانم ها پسر و شوهرشان) و پلیس می ایستد و در برابر عمل خلاف قانون هیچ عکس العملی نشان نمی دهد.
نگذارید که احساسات چشمان عقل شما را کور کنند که با این وضعیتی که من می بینم و با نفتی که مسیح علی نژادها و امثال او بر این آتش می ریزند آن روز دور نیست.