در حال بارگذاری ویدیو ...

راه‌اندازی استارت‌ آپ های اینترنتی مانند اسنپ در شهرستان چگونه است؟

۸,۹۴۸ بازدید
مدیر وب
کانال تایید شده مدیر وب

راه‌اندازی استارت‌های اینترنتی مانند اسنپ در شهرستان ‏چگونه است؟
ایده‌های استارت‌آپی مانند اسنپ در کل ایران و در تهران فعالیت می‌کنند و مشکلی هم ندارند (مانند تپسی).
این ایده‌های استارتاپی، ایده‌هایی هستند که از آن‌طرف ( خارج از کشور) آمده‌اند و فعالیت می‌کنند و در همه جای دنیا هم همین است.
شما می‌توانید عیناً ایده یک استارتاپ را کپی کنید و رقابت کنید و هیچ‌کسی هم نمی‌تواند بگوید که این ایده برای فلان فرد بوده است.
به ما هم در مدیر وب، انتقاد می‌شد که شما کپی کردید، شبیه شما خیلی هستند. اما خیلی از افراد دیگر هستند که مدل آموزش‌های information marketing را اجرا می‌کنند.
همین‌الان، باب پراکتور که یکی از معروف‌ترین افراد موفقیت هست، در این حوزه فعالیت می‌کند و سیستم درآمدزایی information marketing را ساخته است.
مزیتی که این ایده‌ها دارند، این است که برای کسی نیست و کسی نمی‌تواند بگوید که این ایده برای من است. نهایتا فقط افراد می‌توانند بگویند که من اولین کسی هستم که این کار را در ایران انجام داده‌ام.
و این موضوع هم دلیل نمی‌شود که هر کس که اولین بار کاری را انجام داده، این ایده برای او باشد.
خیلی از مواقع این پیشنهاد را به دوستان می‌دهم که:
چنانچه یک ایده‌ای بد اجرا شده باشد، اگر شما می‌توانید عالی‌تر اجرا کنید، حتماً اجرا کنید و جواب بگیرید. نمونه‌ آن هم سایت مدیر وب.
در حوزه کسب‌وکار اینترنتی خیلی افراد فعالیت می‌کنند. ولی کسی نیست که در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد و همچنین کسی هم نتوانسته، کار را با این کیفیت (سایت مدیر وب) انجام دهد.
بنابراین کسب‌وکارهایی که کار باکیفیت‌تر انجام می‌دهند، موفق‌تر هستند، حتی از افرادی که قدیمی‌تر بودند.
این ایده‌ها، ایده‌هایی هستند که فردی در خارج از کشور نظریه آن را داده و آنجا (در خارج از کشور) هم خیلی افراد در همین حوزه فعالیت کردند.
اینکه یک استارتاپ، مثلاً اسنپ در تهران اجرا می‌شود و فرد دیگری نیز تپسی را می‌زند و تپسی خدمات را بهتر و باکیفیت‌تر از اسنپ ارائه ‌دهد، حتماً موفق‌تر هم خواهد شد.
این را هم بدانید که: اگر ایده‌ای توانسته در تمام دنیا کار کند، شما هم می‌توانید آن ایده را اجرا کنید؛ اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که:

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال