Skip to main content
۲۲۸ بازدید

  • ❇ *آنلاین ❤️ℳάrყάɱ* ❇ ( مطمئن باشید ارزش دنبال کردن داره پس زود دنبال کنید☚https://www.namasha.com/channel6752729374 ) ممنونم✨
  • Ledɢer‑
  • گل یخی❄
  • [-Emma | Panda-] ♡Asena  •
  • Maria Wooseok

Nirvana - All Apologies (MTV Unplugged)

♠ ᴊᴏᴋᴇʀ
♠ ᴊᴏᴋᴇʀ
منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۹

کرت دانلد کوبین در ۲۰ فوریه ۱۹۶۷ در بیمارستان گریز هاربر ابردین به دنیا آمد.ر زمان تولد او خانوادهاش در هُوْکواِم، شهر کوچکی در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی سیاتل در ایالت واشنگتن ساکن بودند. پدر کرت از هُوْکواِم به عنوان شهری غمزده و تکافتاده در سواحل غربی آمریکا یاد کردهاست. مادرش وندی اکانر، پیشخدمت و پدرش دانلد کوبین، مکانیک بود. زمانی که کرت شش ماهه بود خانوادهاش به ابردین نقل مکان کردند. او در دوران کودکی از برونشیت رنج میبرد.
کرت تا سه سالگی بسیار مورد توجه والدینش بود، اما با تولد خواهرش کیم، میزان توجهات به کرت کاهش یافت. سر انجام هنگامی که کرت کوبین 8 ساله بود پدر و مادرش از یکدیگر جدا میشوند. جدایی پدر و مادر کرت از یکدیگر آثار نامطلوبی بر روند زندگی او گذاشت، بطوری که در دوران نوجوانی دچار کمبود های فراوانی بود.
کرت نیز پس از مدتی به همراه پدر خویش به مونتسانو نقل مکان کردند. کرت نیز به ادامه تحصیل پرداخت اما پس از مدتی پدر کرت کوبین تصمیم بر ازدواج مجدد گرفته و لذا کرت کوبین به هیچ وجه نتوانست با نامدری اش کنار بیاید بنابراین او در خانه خویشاوندان برای مدتی سرگردان شد. این اتفاقات ناخوشایند برای او، آثار نامطلوبی در زندگی کرت در دوران نوجوانی و حتی بزرگسالی او گذاشت حتی این آثار نامطلوب را در نیروانا هم شاهد بودیم !
کرت در این مدت علاقه ای به گروه های پانــ ک و موسیقی راک و پانـــ ک راک به واسطه ی تصاویر منتشر شده بر روی مجلات نشان داد. حتی اعتراف کرده که مایل به عضویت در این گروه ها نیز بوده است.
سپس کرت در روز تولد 14 سالگی اش اولین گیتارش را هدیه گرفت. کرت علاقه فراوانی به کار و آموزش گیتار داشت و سپس توانست خود با روش خودش و بدون آموزگار نواختن گیتار را تا حدودی بیاموزد.

کرت کوبین درسال آوریل سال 1994 میلادی کشته شد.از نظر من کشته شده تا خودکشی.پرونده خودکشی بسته شده اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون میده