در حال بارگذاری ویدیو ...

جک صندوق برقی فابریک کولیوس به همراه سنسور پا

۰ نظر
گزارش تخلف
Smartoption
Smartoption

در این سیستم دیگر به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب و یا قفل نمودن درها توسط راننده نیازی نیست.و راننده با فشار دادن دکمه ریموت که به همراه دارد قفل ها را به صورت اتوماتیک باز می کند.جک برقی صندوق عقب به خودرو این امکان را می دهد که با زدن یک دکمه بر روی ریموت خودرو و یا کلید باز شدن صندوق که در داخل خودرو تعبیه شده است.درب صندوق به صورت هوشمند باز شود و مجددا درب صندوق به صورت هوشمند بسته خواهد شد.
قابلیت باز کردن و بستن برقی صندوق عقب
قابلیت کنترل از طریق ریموت اصلی خودرو
نصب آسان بدون دخالت در سیم کشی خودرو
تنظیم میزان باز شدن درب صندوق
کلید داخلی و کلید صندوق
دارای مکش قفل درب صندوق
دارای سنسور تشخیص مانع
دارای کن باس “CANBUS”اصلی خودرو
مزایای جک برقی صندوق عقب
نصب بدون دخالت در سیم کشی خودرو:
سیستم جک برقی صندوق عقب به صورت سوکت فابریک بدون آنکه در سیم کشی خودرو دخالتی داشته باشد اجرا می گردد.یکی دیگر از مزیت های جک برقی صندوق عقب خودرو آن است که نصب آن بسیار آسان و راحت است.به نصب آن به صورت سوکت فابریک و بدون تداخل در سیم کشی خودرو به این معنی که با جا زدن چند سوکت می توان آن را نصب نمود. و نیاز به قطع و لخت کردن سیم کشی خودرو ندارد و همچنین گارانتی خودرو هم باطل نمی شود. این جک با ولتاژ ۱۲ ولت کار می کند.
سنسور تشخیص مانع در جک برقی صندوق عقب:
از مزایای دیگر این سیستم این است که در طراحی آن سنسور تشخیص مانع مورد استفاده قرار گرفته است.در صورتی که در زمان بسته شدن درب مانعی وجود داشته باشد به صورت هوشمند این سنسورها فعال می شوند. راننده را به واسطه هشدارهایی که توسط سنسورهای تشخیص مانع داده می شود از باز بودن درب صندوق عقب مطلع می سازد.
تنظیم سرعت و تنظیم حد باز و بسته شدن:
از ویژگی های دیگر جک برقی صندوق عقب می توان به تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو اشاره نمود. و توسط این امکان اگر خودروی شما در داخل یک پارکینگ که سقف آن کوتاه است . بدین گونه که درب صندوق‌عقب اگر تا انتهای باز شود موجب آسیب‌رساندن به خودروی شما می‌شود. دیگر به کمک این دستگاه درب صندوق‌عقب به اندازه‌ای که برای بازشدن آن تعریف شود، باز خواهد شد. و همچنین سرعت جک ها برای باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو را هم تنظیم نمود.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال