در حال بارگذاری ویدیو ...

خلاصه تصویری از حضور لی مین هو در جشنواره SBS Drama Awards 2016

۱۴,۹۳۶ بازدید
۸ نظر
گزارش تخلف
فریماه (آفلاین شدم... اما شما روی خط لبخند بمونید)

دلم نیومد از این اتفاق بزرگ چیزی تو کانالم نباشه. حتما عکس ها و ویدیوهای مراسم رو تو کانال های دیگه دیدید. اینم یه خلاصه ست از حضور مینهو از لحظه ای که از ماشین پیاده میشه و کل مراسم و جایزه هاش.

یه ویدیو بود از جایزه ای که مین هو بعنوان بهترین زوج با جون جی هیون برده بود که زیرنویس انگلیسی داشت اما چون زیرنویسش آنلاین بود نشد که اینجا آپش کنم.
اولا که برخلاف اون خبری که نمیدونم منبع ش کجا بوده که گفتن جون جی هیون سرماخورده بوده و برای همین به مراسم نیومده مین هو موقع دریافت جایزه میگه که:"نونا بخاطر اینکه سر ضبط صحنه های زیرآب بود نتونست بیاد اما من حتما جایزه اش رو به سلامت بهش میرسونم." بعد مجری از شین وون هو (بازیگر نقش ته هو) میپرسه شما میخواهید جایزه رو براش نگه دارید؟ که اونم میگه نه چون من تو خونه ام اتاقی برای این چیزا ندارم.
بعد باز از مین هو میپرسن نکات مثبت و منفی بازی این سریال چی بود؟ مین هو میگه:"نکته مثبتش این بود که تو روزهای سرد فیلمبرداری رو زود تموم میکردن چون نونا از هوای سرد خوشش نمیاد. نکته منفیش هم.... یکم فکر میکنه و میگه نکته منفی نداشت ولی بعد ادامه میده خب فیلمبرداری صحنه های زیر آب سخت بود بعدهم میخنده و میگه البته برای من که زیاد نبود. در آخر هم میگه امیدوارم من و جون جی هیون همچنان زوج خوبی باقی بمونیم و تشکر از همه....

نظرات
Loading...