Skip to main content
استعلام خلافی خودرو
۴,۱۵۹ بازدید

  • Kurt

معرفی بازی موبایل گولم ریج برای سیستم عامل های اندروید و آیفون

خلیج همیشگی فارس
خلیج همیشگی فارس
منتشر شده در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

بازی اندروید و آیفون Golem Rage نیز دقیقا چنین وضعیتی دارد. در حین تجربه بازی، به خوبی المان هایی از سبک اکشن ، سکوبازی و حتی نقش آفرینی را در این اثر احساس خواهید کرد و این چیزی است که در کنار ویژگی های بصری جذاب Golem Rage آن را به تجربه ای سرگرم کننده تبدیل می کند که ممکن است در همان بار اول، ده ها مرحله از آن را به یک باره پشت سر بگذارید.
بازی داستان کوتاهی دارد و در مورد غولی به نام Golem است که از زندان رها می شود و حالا باید از قلعه و شهری که در آن قرار دارد فرار کند. البته این شما هستید که باید این غول بامزه را از میان سربازان و موانع متفاوتی که بر سر راه قرار دارند، زنده به آزادی برسانید. در طول بازی شما باید از یک طرف کاراکتر خود را کنترل کنید که بتوانید او را از میان تیغ ها عبور دهید و از طرفی هم باید با دشمنان مختلفی که در برابرتان قرار می گیرند مبارزه کنید. خوشبختانه سیستم کنترل بازی به نوعی طراحی شده است که انجام این دو کار به صورت همزمان چندان هم سخت نیست. با وجود همه این ها، یک مشخصه مهم دیگر هم در بازی وجود دارد که باید حواس تان به آن هم باشد. شما برای اینکه بتوانید در هر مرحله مدال طلای بازی را به دست آورید، باید در زمان مشخصی از میان دشمنان عبور و مرحله را به اتمام برسانید.
در واقع گاهی اوقات لازم است که برای رسیدنِ به موقع، از درگیری با سربازان صرف نظر کنید و از میان آن ها بگریزید که البته اگر این کار را با دقت کافی انجام ندهید، ممکن است از پشت ضربات سنگینی را دریافت کنید و حقه تان نتیجه عکس بدهد.