Skip to main content
۲۷,۲۱۱ بازدید

  • Kurt
  • Amir
  • 3akhtemon
  • sahar
  • amir

ذهن شما از همان کودکی برای موفقیت و یا شکست برنامه ریزی شده

الهام
الهام
منتشر شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۷

بروس لیپتون: ذهن شما از همان کودکی برای موفقیت و یا شکست برنامه ریزی شده است!

بروس لیپتون در کتاب خود با عنوان زیست شناسی باور رابطه ذهن هوشیار و ضمیر ناخودآگاه را با زبان تکنولوژی این‌گونه بیان می‌کند:

«ضمیر ناخودآگاه مانند پایگاه اطلاعاتی، فاقد احساس و قضاوت نسبت به برنامه های ذخیره شده در آن است و کار آن فقط این است که برنامه‌ای را بگیرد و بدون هر گونه پرسش یا حتی قضاوتی، آن‌ها را اجرا کند. ضمیر ناخودآگاه یک وسیله سخت‌افزاری برنامه‌پذیر است که تجربیات و احساسات ما از زندگی، در آن‌جا ثبت می‌شود و شرایط و اتفاقاتی هماهنگ با این اطلاعات ثبت شده را برای ما مهیا می کند. ضمیر ناخودآگاهتان کاملاً بی طرف است نمی‌تواند تشخیص دهد. ساز و کار ضمیر ناخودآگاه کاملاً شبیه به برنامه‌های رایانه‌ای است، رایانه فقط کاری را انجام می دهد که برای آن برنامه ریزی شده است، نه کمتر و نه بیشتر. به همین صورت ضمیر ناخودآگاه شما تنها اتفاقات و شرایطی را برای شما ایجاد می کند که برای آن برنامه ریزی شده باشد.»

شما چقدر در رابطه با قدرت ضمیر ناخودآگاه مطالعه کرده اید؟ آیا تکنیک های برنامه ریزی آن را بلد هستید؟ دوستانی که آموزه های سایت رویال مایند را دنبال می کنند به اینستاگرام رویال مایند مراجعه کنند و در بخش کامنت به صورت مختصر تکنیک های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه را توضیح دهند.