در حال بارگذاری ویدیو ...

ماژول فیبر نوری HPE 16Gb SFP+ Short Wave 1-pack Commercial Transceiver با پارت نامبر E7Y10A

rayan pejvak
rayan pejvak

HPE 16Gb SFP+ Short Wave 1-pack Commercial Transceiver
اطلاعات فنی:
برند: اچ پی ای
پارت نامبر: E7Y10A
اسپیرپارت: 793444-001
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 16 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: Wired
طول موج: 850 نانومتر
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
❌ دریافت اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی لینک زیر

نظرات

نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.

توضیحات

ماژول فیبر نوری HPE 16Gb SFP+ Short Wave 1-pack Commercial Transceiver با پارت نامبر E7Y10A

۰ لایک
۰ نظر

HPE 16Gb SFP+ Short Wave 1-pack Commercial Transceiver
اطلاعات فنی:
برند: اچ پی ای
پارت نامبر: E7Y10A
اسپیرپارت: 793444-001
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 16 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: Wired
طول موج: 850 نانومتر
مدل کانکتور: LC Duplex
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
❌ دریافت اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی لینک زیر

علم و فن آوری