در حال بارگذاری ویدیو ...

اطلاعیه:ایتاچی 14 در هیچ سایت یا کانالی فعالیت ندارد!

۲۹ نظر گزارش تخلف
☆ Inazuma 11  [بسته شد]+پست آخر
☆ Inazuma 11 [بسته شد]+پست آخر

متن ارسالی در صفحه اینستاگرام : سلام خدمت دوستان عزیز ، تقریبا بعد از 2 الی 3 سال اجبارا نیاز شد که یک متن برای شفاف سازی بنویسم . متاسفانه برخی افراد سودجو با استفاده از اسم itachi14 و دوستم Yukimura san درحال جذب مخاطب هستند . به همین علت تصمیم گرفتم که با این متن به این قضیه فیصله بدم:
اینجانب در هیچ سایت یا کانالی فعالیتی در حوزه انیمه نخواهم داشت ، چراکه دردادگاه تعهد کتبی و شفاهی ارائه دادم و جریمه نقدی هم شدم . هر اکانتی با هر نیتی و با نامه ایتاچی 14 ساخته شد بدونید که من نیستم .تنها راه ارتباطی با من در تلگرام به ادرس @anime_14 و در اینستاگرام با دوستم مهدی صدر این آدرس هست @itachi_14 امیدوارم موفق و سلامت باشین . دوستدار شما (( ایتاچی 14 ))
پ.ن:کسانی که نمیشناسنش:سایت هایی مثل آقای انیمه و تک انیمه و...سر جمع به اندازه ی ایتاچی 14 تو پیشرفت و همه گیری انیمه در ایران موثر نبودند!!!به ایتاچی 14 لقب "پدر انیمه ایران" رو دادن و 90% اوتاکوهای واقعی اونو میشناسن و خیلی براش ارزش قاعلن.
چرا جریمه و فیلتر شد:چون سایت انیمه ورلد ازش شکایت کردن که ترجمه ی زیرنویس های اونا رو به اسم خودش آپلود میکنه و این طوری معروف شده... .اضافه کنم که خیلی هامون میدونیم تهمته!!چشم نداشتن محبوبیتشو بین اوتاکوها ببینن...اصلا قابل شمارش نیست چند نفر رو اوتاکو کرده... .

نظرات
Loading...