Skip to main content
۱,۱۱۹ بازدید

Top Ten Episode 4 – Best Sony Exclusive Games

VGMAG
کانال تایید شده VGMAG
منتشر شده در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

بعد از گذشت یک ماه از عرض بازی God of War برای کنسول PS4، هنوز این بازی در صدر جدولهای فروش قرار دارد و متای فوق العاده این بازی روی عدد 94 قفل شد.
https://vgmag.ir
God of War باعث شد تا تاپ تن این قسمت را به 10 بازی برتر سونی که بالاترین متا را دریافت کرده اند اختصاص دهیم و با همدیگر مروری داشته باشیم به بهترین بازی های سونی که روی پلت فرمهای مختلف این کمپانی عرضه شده است. همراه وی جی مگ باشید با Best Sony Exclusive Games .

اگر از علاقه مندان به کنسولهای سونی باشید از قدیم با بازی های انحصاری این کمپانی زندگی کرده اید و خاطرات زیادی نیز دارید. خوشبختانه جنگ بازی های انحصاری بین کمپانی های بازی سازی همواره به نفع یوزرها و گیمر ها بوده و این جنگ باعث عرضه بازی های بهتر و بیشتر برای کنسولها شده است. این مساله به قدری در فروش و آینده یک کمپانی مهم است که مایکروسافت به ضعف خود در بازی های انحصاری در نسل هشتم اذعان داشته و به فکر تولید بازی های بیشتر انحصاری برای کنسول خودش افتاده.

سونی از قدیم الایام و با عرضه کنسول PS1 خود همیشه در مورد عرضه بازی های انحصاری کم نگذاشته و روی تمامی کنسولهای خود بازی های انحصاری فوق العاده ای منتشر کرده که هر کدام بعضا به عنوان سیستم سلر نیز از آنها یاد شده. در این تاپ تن به 10 بازی برتر سونی پرداخته ایم که از نظر متا در صدر جدول امتیازات بازی های سونی قرار گرفته و از آنها به عنوان بهترین بای های سونی یاد می شود. توجه داشته باشید که این جدول بر اساس نمرات در سایت متا کریتیک است و در مورد نحوه رده بندی در متا کریتیک در خود ویدئو توضیخات لازم داده شده. شما را به دیدن Best Sony Exclusive Games دعوت می کنیم.