در حال بارگذاری ویدیو ...

اجاره تجهیزات صدابرداری/HF یقه ای سنایزر

۱۲۶ بازدید
پارس لنز
پارس لنز

HF یقه ای سنایزر | Sennheiser ew 100

مجموعه ew100 ENG G3 شرکت SENNHEISER شامل یک میکروفن یقه‌ای، گیرنده و فرستنده پرتابل و یک مبدل بی‌سیم برای میکروفون های استاتیک و دینامیک است. که با در نظر گرفتن تمام موارد مهندسی، سعی شده کارایی لازم را برای صدابردار به حداکثر برساند. ست ew100 ENG G3 در زمان استفاده چنان انعطافی دارد که می‌توانید به راحتی از این مجموعه در داخل محیط های بسته و یا محیط‌ های بیرونی استفاده نمایید.

فرستنده قابل نصب بر روی بدن این سیستم تنها با فشردن یک دکمه با گیرنده ارتباط برقرار می‌کند و با آن هماهنگ می‌شود بدون این که شما را درگیر فرآیندهای فنی و تنظیمات نماید. کیفیت بالا و وزن سبک میکروفن یقه‌ای موجود در این مجموعه، این محصول را به یک ست کاملا بی نقص تبدیل کرده است.

این ست آخرین عضو از خانواده تکامل یافته میکروفن‌های بی‌سیم است که با تکنولوژی‌ روز دنیا طراحی و ساخته‌شده است. و به صورت خاص این مجموعه شامل یک گیرنده قابل نصب بر روی دوربین مدل EK 100 G3، یک فرستنده قابل نصب رو بدن مدل SK 100 G3 به همراه یک میکروفن یقه‌ای مدل ME2 و یک فرستنده مبدل SKP 100 G3 می‌ باشد که همه اینها در یک بسته به شما ارائه می‌ گردند.
www.parslens.com
09192181181

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال