در حال بارگذاری ویدیو ...

راهکارهای ایجاد آرامش در دندانپزشکی همراه با معرفی یک ایمپلنت خاص

دکتر علی سجودی کلینیک ایمپلنت و زیبایی  -  تهران شهرک غرب  شماره تماس: 02188082941

راهکارهای ایجاد آرامش در دندانپزشکی همراه با معرفی یک ایمپلنت خاص

شاید برای شما پیش آمده که همیشه کارهای دندانپزشکی در اولویت آخر کارهایتان بوده است. شاید همیشه در اداره، منزل، هنگام خرید کردن، هنگامی که در یک جلسه مهم حضور دارید؛ با صدای آرام و آهسته صحبت می کردید. شاید گاهی قراردادهای بسیار مهمی را از دست داده اید فقط به خاطر اینکه نتوانسته اید به موقع لبخند بزنید. چرا؟ آیا این موارد به خاطر عدم اعتماد به نفس ناشی از بی دندانی یا عدم وجود دندان زیبا در دهان شماست؟
ممکن است دلیل عدم مراجعه شما به دندانپزشکی تاکنون؛ ترس از انجام درمان های دندانپزشکی باشد، یا شاید صدای توربین و فرزهای دندانپزشکی برای شما آزار دهنده بوده!! شاید پروسه تزریق و بی حس کردن دندان ها برای شما دردآور باشد!! و یا شاید خاطره ای در دوران کودکی باعث شده که هیچوقت سراغ دندانپزشکی نروید. شاید هم چند بار برای یک دندان هزینه کرده اید و دیگر خسته شده اید از مراجعات مکرر و گرفتن همان نتایج قبلی، شاید با خود می گفتید ، ای کاش درمانی بود که نیاز به مراجعه مجدد به دندانپزشکی نبود ، کاش می شد یک درمان مادام العمر برای دندانپزشکی در نظر گرفت، کاش می شد با لبخندی زیبا با هر کسی که در جهان دوست داریم صحبت کنیم.
این بار می خواهیم با شما قدم به قدم پیش برویم و پاسخ سوال های بسیاری را به شما بدهیم و تمام مشکلات بالا را یکبار برای همیشه برطرف کنیم. اگر شما دندانی را از دست داده اید یا ریشه ای غیر قابل نگه داری دارید یا روکشی دارید که دندان زیر آن قابل نگه داری نیست و پوسیدگی زیادی دارد.
برای پاسخ به همه این سوالات دیدن این فایل تصویری را از دست ندهید

دکتر سجودی - متخصص ایمپلنت - ایمپلنت فوری - ایمپلنت دندان - ایمپلنت در یک روز

https://drsojodi.com/immediate-dental-implants
[ دکتر سجودی ](https://drsojodi.com)
https://drsojodi.com/one-day-dental-implant

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال