در حال بارگذاری ویدیو ...

در ماههای آینده تعادل بازار برقرار می‌شود

۱۵۱ بازدید
۰ نظر گزارش تخلف
عصراقتصاد
کانال تایید شده عصراقتصاد

مدیرعامل تکنولایو ابراز امیدواری کرد که در ماههای آینده تعادل عرضه و تقاضا در بازار برقرار شود و مردم بتوانند نیازهای خود را به راحتی تامین کنند.

مدیرعامل تکنولایو در مورد سال جهش تولید گفت: امسال می تواند بهترین سال برای صنعت لوازم خانگی باشد تا بتوانیم از پتانسیل‌های تولیدی کشورمان استفاده کنیم و بهتریم کالاها رو به مصرف‌کنندگان ارائه دهیم.
حامد کلاهدوزان ادامه داد: امروز روزی است که ما می‌توانیم با اقتدار روی پای خود بایستیم و وابستگی‌های خود را از دیگر کشورها قطع کنیم . باید این سال را با این نام درک و استفاده کنیم و امیدواریم دولت حمایت‌های لازم را از این صنعت کند و در کنار آن فرهنگ استفاده از کالای خوب ایرانی در کشور اشاعه یابد .
کلاهدوزان در مورد تاثیر کرونا بر صنعت لوازم خانگی و شرایط پساکرونا گفت: همیشه می‌توان از تهدیدها فرصت‌سازی کرد . سایت‌های اینترنتی مورد تایید در این مدت به خوبی عمل کردند و مردم توانستند از آنها خرید کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که بعد از کرونا بازار خوبی خواهیم داشت.
مدیرعامل تکنولایو ادامه داد: در چند ماه گذشته عرضه و تقاضا یکسان و هماهنگ نبوده است و تقاضاهای مردم تامین نشده است و امیدواریم در ماههای آینده این تعادل برقرار شود و تقاضا تبدیل به خرید شود.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال