در حال بارگذاری ویدیو ...

چگونه از اکشن بلاک اینستاگرام خارج بشیم؟ دلتا فالوور بهت میگه

شرکت طراحی سایت و سئو سایت باپ وب
شرکت طراحی سایت و سئو سایت باپ وب

چگونه از اکشن بلاک اینستاگرام خارج بشیم؟ اصلا اکشن بلاک چیه و چیکار کنیم که این مشکل برامون پیش نیاد؟
همه ی ما یکبار هم که شده با این پیغام روبه رو شدیم. و بعدش نتونستیم نه لایک کنیم، نه کامنت بزاریم و نه کسی رو فالو کنیم. امروز قراره بهتون بگم که چجوری از این مشکل راحت بشید و هم اینکه چیکار کنید که اکشن بلاک نشید.
اول از همه باید بدونیم که چی میشه ما اکشن بلاک میشیم؟ وقتی که یک سری فعالیت ها مانند دایرکت دادن، فالو کردن بیش از حد، لایک بیش از حد و کارای این چنینی انجام میدیمف اینستاگرام مارو ربات تشخیص میده و بلاک میکنه. پس برای جلوگیری از این کار اینه که این کارهارو طبق زمانبندی انجام بدیم که در داخل مقاله مفصل راجب بهش صحبت کردیم.
اما وقتی که اینجوری شدیم چه کنیم؟ برای این کار باید بریم تو سایت اینستاگرام و اونجا لاگین کنیم. دقت کنید. گفتم سایت اینستاگرام نه برنامش. وقتی وارد اکانتتون شدید، در قسمت تنظیمات رمز عبورتون رو تغییر بدید و اگر در بیو پیجتون ادرس سایتی قرار دادید، اون رو هم بردارید.
پس از وارد شدن به پیجتون متوجه میشید که مشکل حل شده است.
برای بهتر کردن درک این موضوع پیشنهاد میکنم، ویدیویی که در ادامه صحبتام قرار دادم رو ببینید.
فراموش نکنید که ما در دلتا فالوور تمام نیازهای شما در زمینه این شبکه اجتماعی بزرگ و پولساز رفع خواهیم کرد. میتوانید از سایت ما فالوور و لایک بخرید و پیجتون رو سریع رشد بدید. یا اینکه برای پست هاتون کامنت و ویو بخرید تا به این صورت معروف بشید.
راستی یادتون نره که بعد از دیدن ویدیو و خواندن کامل مقاله، سوالی د راین زمینه داشتید در قسمت کامنت ها از ما بپرسید. در سریعترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.
آدرس مقاله کامل:
https://deltafollower.ir/instagram-block-action/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال