Skip to main content
استعلام خلافی خودرو
۳۴ بازدید

  • ❤Neda Mix❤ آفلاین برای یه مدتــ طولانی (شاید تا عید) :(
  • tarlan
  • simin
  • ♡ELNAZ♡V●___○
  • ❤I am wating for my signmate❤Just* 백현*❤ just Exo❤mohyun❤just  Fatemeh ❤

☹️☹️☹️☹️Come back soon my love❤

Hàňňà.jkś
Hàňňà.jkś
منتشر شده در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۷

‍ ‍ جانگ کئون سوک، مرکز آموزش های اجتماعی بدون آموزش نظامی اصلی(جامع)
مراسم ورودی تا ساعت 1 بعدازظهر برگزار شد،اما صحنه شروع به شلوغ شدن با طرفداران برای تماشای جانگ کئون سوک از اوایل صبح آغاز شد.او طرفداران زیادی هم در کره(خانه) و هم در خارج از کشور دارد،بنابراین طرفداران چین، ژاپن، هنگ کنگ و بسیاری از کشورهای دیگر با یکدیگر گرد هم آمدند.
در ساعت 12:54 صبح،ماشین سیاه با جانگ کئون سوک وارد مرکز آموزشی شد.جانگ کئون سوک بدون در نظر گرفتن ماشین، جلوی درب را گذراند(از درب داخل رفت)، بخاطر اینکه او در مورد همکاری آنها آگاه بود(بخاطر اینکه وارد مرکز آموزشی بشه).من فکر نمی کنم همانطور که آژانس اعلام کرده قرار است که بی سر و صدا انجام(بسته)شود.
ورود جانگ کئون سوک تا به امروز،موضوع نگرانی نهایی بود.مسائل مختلفی پیش از پرسنل نظامی شدنش وجود دارد.با توجه به خدمت سربازی درجه چهار، بین افکار عمومی و خدمات اجتماعی فاصله وجود دارد.حتی سه روز قبل از ثبت نام، این واقعیت که "هیچ خواننده ای" نبود، دوباره مورد بررسی قرار گرفت.
مسائلی مانند اختلال دوقطبی و خوانندگان بی نظیر علاقه زیاد به ثبت نام جانگ کئون سوک را نشان می دهند.بعضی از هنرمندان مردانی که پس از فعال شدن فعالانه از بیماری های گوناگون از انجام وظیفه اجتناب ورزید، هر روز این موضوع را اعلام می کنند،و انتقاد غیر قابل توجه است.جانگ کئون سوک،با این حال،موضع خود را فاش نکرده است،اگر چه او علاقه مند به افشای افکار خود در مورد بحث در این زمینه بود.
جانگ کئون سوک،او اولین بازیگر کودک در سال 1993 بود،در نمایشنامه هایی مانند "هوانگ جین یی"،"ویروس بتهوون"،"مرد زیبا"،و "قمارباز" ظاهر شده است.به تازگی،او آخرین کار را قبل از خدمت نظامی اش "سوئیچ _ کلید تغییر جهان" را به پایان رساند.بهترین زمان برگزاری جولای 2020 است.
چانگ بوک بوئون = خبرنگار YTN Star

☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️come back soon my love❤☹️☹️☹️☹️☹️گزارش تخلف