در حال بارگذاری ویدیو ...

10 شهر پربازدید در سال 2019

تریپدونی
تریپدونی

10 شهر پربازدید در سال 2019 با د رنظر گرفتن تعداد گردشگران از نگاه یورو مانیتور.
10- پاریس فرانسه ,204000 چینی, 320000 روسی در کنار بیش از 9 میلیون گردشگر خارجی و شهروندان فرانسوی که به پاریس آمده اند نشان از جذابیت بیش از اندازه این شهر دارد.
9- آنتالیا ترکیه, با میانگین 10 میلیون گردشگر در سال آنتالیا رتبه 9 را دارد.
8- نیویورک آمریکا , نیویورک با رشد 8.9 درصدی گردشگر توانسته است بیش از 11 میلیون توریست را به خود جذب کند.
7- شنژن چین, بیش از 12 میلیون گردشگر در سال و با رشد 9.6 درصدی در صنعت توریسم جایگاه 7ام را دارد. برای تجربه هیجان دیزنی لند میتواند انتخاب خوبی باشد.
6- کوالالامپور مالزی, با رشد 6.7 درصدی سالانه بیش از 13 میلیون گردشگر را به خود می بیند.
5- ماکائو چین, ماکائو توانسته است با رشد ۳.۴ درصدی گردشگر در سال و ورود بیش از ۱۳ میلیون نفر سالانه رتبه پنجم را به خود اختصاص دهد. تنوع سازه های مختلف شما را شیفته خود خواهد کرد.
4- لندن انگلستان , لندن به بیش از ۱۵.۸ میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۲ که میزبان المپیک تابستانی بود خوش آمد گفت. لندن هنوز هم با رشد ۲.۴ درصدی گردشگر در سال بیش از ۱۳.۵ میلیون توریست سالانه به خود جذب میکند.
3- بانکوک تایلند , بیش از ۱۵ میلیون گردشگر به این شهر برای تماشای پکیجی از بودای طلایی، خانه جیم تامپسون و معبد گراند پالاس وارد شده اند. بانکوک همیشه از لحاظ تامین امنیت گردشگران زبان زد بوده است.
2- سنگاپور , این شهر نه تنها پادشاه آسیا بلکه یکی از بهترین شهرهای اقتصادی جهان است. ورود بیش از ۲۱ میلیون گردشگر در سال نشان از شهری جذاب و خاص را میدهد.
1-هنگ کنگ چین, و بالاخره رتبه یک این لیست نیز به شهر هنگ کنگ با ورود بیش از ۲۳ میلیون گردشگر و با رشد صنعت توریسم ۶.۷ درصدی میرسد. دیزنی لند هنگ کنگ همچنان به عنوان پربازدیدترین قسمت این شهر محسوب میشود , همچنین وجود پارک اقیانوس، قله ویکتوریا به جذابیت های این شهر افزوده است.
tripdooni.ir

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال