در حال بارگذاری ویدیو ...

سریال پایتخت 6 قسمت 8 هشتم + پخش آنلاین قسمت هشتم پایتخت فصل ششم امشب 8 فروردین 99 شبکه یک سیما 1

۲۰,۹۳۹ بازدید
۰ نظر گزارش تخلف
بروزترین سایت ویدیویی کشور
بروزترین سایت ویدیویی کشور

لینک دانلود و تماشا: https://widio.ir/humor-and-fun/paytakht6-8/معرفی پایتخت ۶ قسمت ۸ هشتم

پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد.

در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ نیز پایتخت ۲ پخش شد. پایتخت ۳ نیز در سال ۱۳۹۳ و پایتخت ۴ در رمضان ۱۳۹۴ پخش شد. همچنین پایتخت ۵ نیز در نوروز سال ۱۳۹۷ پخش شد.

حالا با فرارسیدن نوروز ۹۹، قرار است فصل ششم پایتخت در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای هرشب رأس ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

پایتخت ۶ یکی از نویسندگان خود را از دست داد و حالا در این شرایط می کوشد تا مخاطب را جذب نموده و پای تلویزیون بنشاند.


نقی معمولی با بازی محسن تنابنده نام شخصیت اصلی سری سریال تلویزیونی ایرانی پایتخت است که از شبکه ۱ سیما پخش شده‌است. از ویژگی‌های این شخصیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

«فدایی داری» (با خوشحالی و برای تشکر)، «بی‌تربیت» (معمولاً با لحن عصبی) و جملاتی نظیر «مگه داریم، مگه میشه» و «بزنم دهنه رو جر بدم» از تکیه کلام‌های نقی معمولی است.

ظاهر او با موهای فر و سبیل کامل می‌شود. شجاعت، غیرت و خانواده دوستی از صفات بارز نقی می‌باشد.

نشریه معتبر دنیای تصویر نقش نقی معمولی را جزء ۱۰۰ نقش ماندگار تاریخ سینما و تلویزیون ایران انتخاب کرد.(منبع: ویکی نیاز به بررسی دارد)

ارسطو عامل بازی احمد مهران‌فر شخصیتی مخاطب پسند و با لهجه خاص خودش هر مخاطبی را جذب می‌کند؛ از جمله جذابیت او جر و بحث‌هایی است که با نقی دارد.


«آخ آخ آخ»، «حساس نشو حساس نشو»، «فدای تو بشم من»، و 《آی لاو یو داری پسر》 و «پیرمرد پرحاشیه» و همچنین جمله‌ای نظیر «چرا بچه بچه حرف می‌زنی تو؟» از تیکه کلام‌های ارسطو عامل است.

ارسطو نیز در طنز تلویزیونی پایتخت ۶ مهمان نوروز ۹۹ قاب جادو در خانه ایرانیان است.


بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری یکی از شخصیت‌های محبوب سریال پایتخت ۶ است که بازی هنرمندانه‌ی بهرام افشاری در این شخصیت باعث محبوبیت آن شده‌است.بازیگران پایتخت ۶ قسمت ۸ هشتم

محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، ریما رامین فر، ابولفضل رجبی، هومن حاجی‌عبداللهی، بهرام افشاری، مهران احمدی، سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل و… از بازیگران سریال طنز پایتخت ۶ هستند.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال