در حال بارگذاری ویدیو ...

مشاوره رایگان سئو - امیر قمصری

۱۰۶ بازدید
FNS
FNS

اجرای تکنیک های حرفه ای سئو در بسیاری موارد کار دشواری است و تنها کارشناسان برتر سئو می توانند از پس آن برآیند. امیر قمصری مدیر و موسس برند برتری سئو ایران یعنی نیوسئو، مشاوره رایگان سئو برگزار کرده و شما را در اجرای این فنون سئو یاری می رسانند.
https://www.newseo.ir/free-seo-consulting
به وبمستران و علاقه مندان سئو پیشنهاد می شود از این فرصت استفاده کرده و به کمک امیر قمصری رویکرد مناسبی برای سئو سایت خود انتخاب کنند تا بهترین نتایج را در وب سایت خود شاهد باشند.
نظارت مداوم بر فعالیت های سئو برای وبمستران، امر حائز اهمیتی است که مشاوران سئو این کار را انجام می دهند و نتایج بسیار شگفت انگیزی به وجود می آورند.
گزارش شفاف در مورد کلیه فعالیت های سئو که انجام میدهید داشته باشید و گزارشات سئو خود را به صورت دوره ای در اختیار یک مشاور سئو قرار دهید تا درک راحت و شفافی از فرایند سئو خود داشته باشید و شاهد فروش بی نظیر کسب و کار اینترنتی خود باشید.
برخی فعالیت هایی که مشاوران سئو و بهینه سازی سایت انجام می دهند عبارت اند از :
درک نیازهای مشتری، اهداف تجاری و ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال
ساخت تجزیه و تحلیل جامع سئو وب سایت
تعیین کلمات کلیدی
ارسال گزارش اولیه
تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی پررقابت
تجزیه و تحلیل محتوای سئو شده (سئو محتوا)
معماری وب سایت و تجزیه و تحلیل لینک داخلی
تجزیه و تحلیل چیدمان HTML صفحه
اعتبارسنجی کد HTML
بهینه سازی و سئو داخلی
توصیه های بهینه سازی: عناوین، برچسب ها، متاتگ ها، قالب بندی متن (متن برجسته، مورب، متن با خط زیرین)، سرعت صفحه و بهبود عملکرد
تعریف استراتژی ایجاد لینک
نظارت و گزارش فعالیت های سئو ماهانه
نظارت بر ارتباط بین تکنیک های سئو و اهداف کسب و کار

درخواست مشاوره رایگان سئو
اگر مطمئن نیستید که فرایند سئو چگونه قرار است باشد اما ایده کلی در مورد اجرای برخی فعالیت ها دارید، درخوست مشاوره رایگان سئو را در سایت نیوسئو ارسال کنید و اطلاعات خود را به صورت کامل وارد کنید. امیر قمصری یا کارشناسان شرکت نیوسئو برای مشاوره با شما تماس می گیرند.
https://www.newseo.ir

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال