Skip to main content
۹,۶۵۴ بازدید

  • پوریا
  • Şíâvâšh
  • ★αรαℓ-αทi๓ε★
  • KENTO
  • ronita

توضیحاتی درباره فصل دوم و سوم Attack on titan (خطر اسپویل)

پوریا
پوریا
منتشر شده در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

سیزدهم فروردین بود که همزمان با اومدن فصل دوم اتک آن تایتان اومدم نماشا و الان سه ماه گذشته و اتک تمام شده و احتمالا تا یه ماه هم هیچ فعالیتی ندارم. اما توضیحات! :
1. خب فصل سوم 2018 میاد تا حدی پیش بینی ام درست بود و اگه قرار باشه 25 قسمتی باشه زمانی تموم میشه که بروبچ به زیر زمین رسیدن و اگه 12 قسمتی باشه اواخر ماجراهای کریستا به پایان میرسه که به نظرم چندان جالب نیست.
2. دقت کنید که فصل سوم اتک بر هر چیزی هست جز تایتان!! بیشتر درگیری ها داخل دیواره و به ندرت تایتانی میبینیم.
3. اینو الان یادم اومد اگه دقت کرده باشید آخر قسمت 12 عکس جلد چند تا فصل مانگا رو نشون دادن احتمالا فصل سوم از روی اون مانگا ها هستش پس 25 قسمتیه.
4. به جرات میشه گفت ضربه ی قسمت 12 بیهوش کننده بود اما متاسفانه ضعف هایی هم داشت. یکی صحبت های اروین با پیکسیس بود که کلا حذف شد بعدش هم صحبت های هانجی درباره ی منشا تایتانها که اونم حذف شد و در آخر هم بحث قدرت کنترل کنندگی ارن که به طور مسخره ای خلاصه شد. باید گفت که اینا بعضی جاها ترتیب مانگا رو بهم زدن و بعضی چیزها رو زودتر لو دادن ولی با اینحال معلوم نیست چرا این صحنه های مهم رو حذف کردن.
5. یه فلش بک کذایی تو قسمت 8 گذاشتن که دردی رو دوا نکرد. قسمت 9 رو هم که الکی طول دادن. اون خاطراتی که ایمیر تو قسمت 10 به یاد میاره تو مانگا به شکل نامه ای از طرف ایمیر به کریستا گفته میشه که تازه بعد از زمانیه که بروبچ به زیر زمین رسیدن و حقایق رو فهمیدن! یعنی چپتر 85 به بعد!!
6. تو لحظه آخر قسمت 12 هم زیک ییگر رو نشون دادن که بازم مال اینجا نبود علاوه بر این اشاراتی کوتاه به قدرت تایتان مادر درون ارن هم شد که اونایی که مانگا رو خوندن فقط متوجه منظور رینر و ایمیر شدن.
7. اما خداییش اگه انصاف داشته باشیم میبینیم که اون اساتید پشت صحنه برای نگه داشتن مخاطب مجبور به این تغییرات بودن. بعضی جاها هم صحنه‌ ی انیمه با مانگا مو نمیزد! من فکر میکنم همون نقاشی های مانگا رو اومدن رنگ کردن تحویلمون دادن!
8. الا ایحال فصل دوم بیشتر برای این بود تا ما رو برای فصل سوم آماده کنه و به نوعی مقدمه‌ای برای شروع اتفاقات هیجان انگیز آینده ست. نظر من رو میخواید بهتون پیشنهاد میکنم برین مانگا رو بخونید که با نظم منطقی ای جلو رفته و داره به اوج داستان میرسه.
** نظر شما چیه؟ فصل دوم چطور بود؟گزارش تخلف