در حال بارگذاری ویدیو ...

تعویض باتری ایفون X به سادگی!

almanistore
almanistore

تعویض باتری آیفون X یا آیفون 10
.
ابتدا روکش های فلزی روی فلت گوشی را با پیچ گوشتی چهار سو باز کنید و دقت کنید که فلت ها را به آرامی از روی برد باز کنید بدون اینکه به خود فلت ها اسیبی برسد ، خیلی ارام اینکار را انجام دهید.
ال سی دی را بردارید ، پیچ پایین گوشی را باز کنید و دقت کنید که پیچ ها را یک جای مناسب قرار دهید که در انتها قرار است تمام پیچ ها را ببندیم.این پیچ ها مربوط به فلت های تاپتیک و فلت اسپیکر گوشی است،فلت‌های فلزی رو با دقت از روی گوشی باز کنید.یک پیچ دیگر هم وجود دارد که مربوط به سنسور تاپتیک اسپیکر گوشی است که باید به آرامی آن را باز کنید و دقت کنید که به دستگاه اسیبی نرسد.
طبق روال همیشه اپل در کنار باتری زبانه هایی دارد که مربوط به چسب خود گوشی است این چسب هارو باید بکشید تا از زیر گوشی خارج بشوند.
طبق مراحل بالا ما باتری را جدا کردیم و الان میخواهیم باتری جدید را جایگزین کنید.
چسبی که در پک خود باتری وجود دارد را به پشت خود باتری می چسبانیم،یکسری از باتری ها هستند که این چسب رو دارند و نیازی به چسباندن این چسب ها به پشت باتری نیست.
لبه های چسب را به بدنه بر می گردانیم و روکش چسب رو جدا می کنیم و باتری را در جای درستش قرار می دهیم و به همان ترتیبی که اول باز کرده بودیم ، تمام قطعاتی که مربوط به پایین گوشی است را به ترتیب پیچ می کنیم.
اول سنسور تاپتیک را و بعد اسپیکر گوشی و روکش فلات ها را به پایین گوشی پیچ می کنیم و فلت های روی ال سی دی و روکش فلزی را پیچ می کنیم و ال سی دی را جا می زنیم ، دقت کنید که دور تا دور ال سی دی سر جای خودش قرار بگیرد و پیچ می کنیم و در انتها گوشی را روشن می کنیم.

خرید باتری آیفون X یا آیفون 10

اگر باتری آیفون 10 شما کارایی قبل را ندارد و دیگر نمی توانید آن را روشن یا شارژ کنید، وقت آن است که باتری معیوب خود را تعویض کنید و باتری جدید را از فروشگاه آلمانی استور خریداری و جایگزین آن کنید.

https://www.almanistore.com/product/iphone-x-with-codename-00346-616/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال