در حال بارگذاری ویدیو ...

سخنرانی مایکل جکسون در تالار "O2 Arena" لندن - مارس 2009 زنده از BBC (بازگشت پادشاه پاپ)

۱۶,۳۲۵ بازدید
۳ نظر
گزارش تخلف
mjfollower
mjfollower

متن خبر eMJey در مورد این سخنرانی:
مایکل هنگام خروج از هتل لنسبرو به قصد رفتن به کنفرانس مطبوعاتی در تالار O2، دستش را به نشان صلح بالا برد و سوار اتوبوس شد.

مایکل با ۹۰ دقیقه تاخیر به خاطر ترافیک سنگین شهر لندن وارد تالاری شد که از ساعتها پیش جمعیت چند صد نفری طرفداران و خبرنگاران بسیار در آن جمع شده بودند. او در تالار O2 در کنفرانسی مطبوعاتی شخصا خبر اجرای ۱۰ کنسرت را در همین تالار داد. این کنسرت‌ها قرار شد در ماه جولای 2009 آغاز شوند و تا ماه سپتامبر ادامه یابند.


مایکل توسط مجری برنامه، Dermot O'Leary که مجری برنامه‌ی X Factor (برنامه ای مشابه با American Idol در بریتانیا) است، بر روی صحنه دعوت شد. سلطان پاپ با قدم های بلند و با افتخار بر صحنه وارد شد و سخنان زیر را خطاب به جمعیت که فریاد هیجان سر داده بودند، ایراد کرد:

"از همگی شما ممنونم. این همان چیزی است که انتظارش را می‌کشیدید! این کنسرتها، آخرین کنسرت های من در لندن خواهد بود. و وقتی من می‌گویم آخرش است، یعنی آخرش است. زیرا من آهنگ‌هایی را که طرفدارانم دوست دارند بشنوند، اجرا خواهم کرد. این دعوت نهایی است. شما را در ماه جولای می‌بینم. و ... دوستتان دارم. راست می‌گویم، شما باید این را بدانید. بسیار زیاد دوستتان دارم. از اعماق قلبم. این همان چیزی است که در انتظارش بودید. در ماه جولای شما را می‌بینم."

هنگامی که مایکل میگفت که این آخرین کنسرت هایش است، فریاد "نه، نه،... نه" طرفداران فضا را پر کرد.

وی پس از پایان سخنرانی مختصر سه دقیقه‌ای اش به هیچ سوالی پاسخ نداد. سخنان مایکل تا حدی رمز آمیز بود و جای این سوال را باقی گذاشت که آیا این کنسرتها، آخرین‌های او در لندن است یا در دنیا.

وقت محلی: 5 مارس 2009 ساعت 5.37pm GMT
منبع: eMJey / michaeljacksonlive.com / AP

نظرات
Loading...