در حال بارگذاری ویدیو ...

دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده نسخه کم حجم 480p , 576p

۲,۲۰۱ بازدید
کانال عسل دانلود
کانال عسل دانلود

لینک دانلود مغزهای کوچک زنگ زده : https://www.asaldl.com/?p=3067

بازیگران مغزهای کوچک زنگ زده :

هومن سیدی ، نوید محمدزاده در نقش (شاهین) ، نازنین بیاتی در نقش (مونا) ، فرهاد اصلانی در نقش (شکور) ، محمود کیان ، علی علایی ، نوید پورفرج در نقش (امیر) ، فرید سجادی حسینی در نقش (پدر) ، لادن ژاوه وند در نقش (مادر) ، مهیار راحت طلب ، معین شاهچراغی ، کامران دبیری ، صفر محمدی ، تبسم جمالی پور ، منصوره ایلخانی ، اشکان حسن پور ،پیان پازوکی ، امید شیری ، آرمین بهجت ، تیام منیزی ، مهرداد بهاالدینی ،مرجان اتفاقیان در نقش (شهره) ، هامون سیدی در نقش (مسعود)
داستان مغزهای کوچک زنگ زده :

شاهین، شکور و شهروز سه برادر هستند که در یک حلبی آباد زندگی می کنند. شکور که برادر بزرگتر است سردسته باند مواد مخدر می باشد. این باند علاوه بر تولید مواد مخدر با دادن مکان زندگی برای کودکان بی سرپرست آنها را برای عضویت در این باند آماده می کند. پلیس ها به مخفیگاه این گروه حمله کرده و شکور را دستگیر می کنند و این موقعیت مناسبی برای شاهین می باشد که سرپرست جدید این باند مواد مخدر باشد.

کارگردان و نویسنده آن هومن سیدی است.در مورد مغزهایی هستند که زنگ زده اند و دیگر هیچ فکری به ذهن آنها نمیرسد…یک سکانس از این فیلم در شهر اکباتان ضبط شده است.این فیلم آخرین فیلم هومن سیدی است.تاریخ دقیق اکران این فیلم به زودی در سایت قرار میگیرد.

نظرات
نماد کانال
تا کنون نظری ثبت نشده است.
پاسخ به
نماد کانال