در حال بارگذاری ویدیو ...

رژیم غذایی مناسب برای بهبود گردش خون - کلینیک زالو درمانی پاسداران

۱۲۷ بازدید
بهزاد
بهزاد

1-کاکائو حاوی فلاونوئیدها است که به طور طبیعی در گیاهان و میوه ها یافت می شود و به بهبود گردش خون کمک می کند شکلات تیره غنی از فلاونوئیدهای طبیعی موجب افزایش گردش خون در مقایسه با شکلات سفید بدون فلاونوئیدها می شود.
2-دانه های آفتابگردان غنی از ویتامین E هستند و به بهبود گردش خون کمک می کنند. به همین ترتیب غذاهایی مانند زیتون نیز وجود دارد. آجیل و دانه کدو تنبل.
3-سیر دارای کاربردهای فراوانی است و یکی از آنها پاک کردن خون و کمک به ایجاد پروتئین است. دیگر مواد غذایی در این گروه مانند تربچه، پیاز و پیازچه نیز در تحریک جریان خون مفید هستند.
4-کاینن با افزایش میزان متابولیسم و تقویت عروق و عروق همراه است. فلفل کایین بهتر است در سالاد یا آب میوه خام خورده شود.
5-توت گجایی را می توان در فروشگاه های بهداشت طبیعی پیدا کرد و شبیه کشمش است. آنها
دارای فیبر بالا هستند تا به سیستم ایمنی بدن و همچنین افزایش گردش خون کمک کنند.
6-پرتقال و دیگر میوه های مرکبات ویتامین C به طور طبیعی تهذیب کننده های خون هستند و می گویند که دیواره های کپلری را تقویت می کنند و مانع از ایجاد پلاک می شوند که منجر به گردش خون ضعیف می شود.
7-زنجبیل برای کمک به تهوع و هضم و همچنین افزایش گردش خون شناخته شده است. جینگار می تواند خام خورده شود یا به غذاها اضافه شود یا چرا چای زنجبیل را امتحان نکنید.
8-یکی از قدیمی ترین گونه های زنده یوکیوتری در جهان، گینکو بلوبیا رگ های خونی را گسترش می دهد و من این کار را انجام می دهم و جریان خون را افزایش می دهد. همچنین تصور می شود جریان خون به مغز افزایش یابد.
9-آوکادو حاوی اسیدهای چرب امگا 3 قلب است که تحقیقات نشان داده است که از سیستم قلبی عروقی حمایت می کند و گردش خون را افزایش می دهد.
10-هندوانه غنی از لیکوپن است که یک آنتی اکسیدان طبیعی است که موجب بهبود گردش خون می شود. لیکوپن یک رنگدانه طبیعی است که غذاهای خاصی را رنگ سرخ مایل به قرمز می دهد. گوجه فرنگی، گریپ فروت صورتی و زردآلو نیز حاوی لیکوپن هستند.

جهت مشاوره با متخصص طب سنتی با شماره زیر تماس بگیرید:
021228426499
پاسداران-خیابان دولت- چهار راه قنات-نبش خ رحمانی-پ3-طبقه2-واحد3
وب سایت: drsmall.info

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال