Skip to main content
شهر فرش
۲۸ بازدید

سوالات متداول در مورد دوره عکاسی مقدماتی از صفر | رضاصاد

رضاصاد
کانال تایید شده رضاصاد
منتشر شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۸

"از صفر" نام دوره عکاسی مقدماتی ای هست که به صورت مشترک توسط رضاصاد و دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود. رضاصاد در این فیلم ، به سوالات شما در مورد این دوره پاسخ داد.

اطلاعات کامل درباره‌ی دوره عکاسی مقدماتی از صفر:
http://rezasadeghi.net/azsefr/

----------

تصور کنید فردی به عکاسی علاقه مند شده و مایل است شروع به آموزش دیدن کند؛ اما سوال مهم اینجاست که دقیقا باید از کجا شروع کند؟ دوره عکاسی مقدماتی از صفر برای پاسخ دادن به همین سوال طراحی شده است. دوره‌ای که از اولین گام های شروع عکاسی همراهتان است و شما را تا جایی همراهی میکند که بتوانید عکس های خوب بگیرید و برای آینده‌ی حرفه‌ی عکاسی خود تصمیم گیری کنید. در ادامه در مورد کلاس عکاسی مقدماتی “از صفر” بیشتر خواهید خواند.

“از صفر” چیست؟
زمانی که در حال طراحی این دوره‌ی بی‌نظیر بودیم، به مرحله‌ای رسیدیم که باید در مورد نام آن تصمیم گیری می‌کردیم. این را می‌دانستیم که در این دوره باید فن عکاسی را به هنردوستانی آموزش دهیم که از دو حالت زیر خارج نیستند:

یا تازه به عکاسی علاقه مند شده‌اند و هنوز چیزی در مورد آن نمی‌دانند
یا در مورد عکاسی به صورت جسته و گریخته چیزهایی می‌دانند؛ اما این اطلاعات منسجم نیست.
برای همین [رضاصاد و مسئولان دپارتمان عکاسی دانشگاه علم و فرهنگ] تصمیم گرفتیم نام از صفر را بر روی این دوره بگذاریم. در دوره عکاسی مقدماتی از صفر به شما از صفرِ عکاسی را آموزش میدهیم تا جایی که بتوانید خودتان برای آینده‌ی هنری خود تصمیم گیری کنید.