در حال بارگذاری ویدیو ...

دستگاه آب پرتقال گیری

۱۵۳ بازدید
شرکت بازرگانی AG
شرکت بازرگانی AG

دستگاه آب مرکبات گیری صنعتی AGمدل AG_همانند مدل ZUMEX با بهره مندی از یک طراحی جذاب و گنجایش عظیم برای هر گونه مصرفی از جمله مصارف تجاری و کافی شاپ ها تا صنعتی و تالار و مصارف خانگی کاربردی می باشد چرا که از حجم های کوچک خانگی تا حجم های بالای تجاری و شرکتی را پذیرا بوده ودر کوتاه ترین زمان ممکن بهترین کیفیت را با بیشترین حجم از آب میوه بدون هدر رفت و با جدا سازی آب و تفاله در اختیار شما قرار می دهد.
هر مرکباتی که فکرش را بکنید
براستی تنوع مرکبات به پرتقال و محصولات مشابه خلاصه نمی شود و هر کدام از این میوه ها دارای طعم و خاصیت مربوط به خود هستند. دستگاه آب مرکبات گیری AGسازگار با هر نوع میوه مرکبات شکل تا قطر 85 میلی متر می تواند با بالا ترین کیفیت ممکن میوه را بدون هیچ گونه هدر رفتگی پوست کنده، مواد اضافی را جدا کرده و بدون برخورد مستقیم با استیل دستگاه آن را به آب میوه جدا کند.
کار با دستگاه آب مرکبات گیری تجاری و برقی AG هم برای شما و هم برای مشتری جذاب است. چرا؟ با طراحی زیبای دستگاه می توان فرایند آب میوه گیری را در جلوی آن از طریق شیشه شفاف مشاهده کرد. فرایند کاملا بهداشتی و بدون کمترین تماس و محافظت شده در برابر آلودگی های خارجی که زیبایی خاص خود را در فشار دادن میوه ها و پوست کندن آن به نمایش می گذارد.
فرایند این دستگاه آنقدر ساده و دقیق است که کوچک ترین تفواتی را از یک میوه با دیگری به جای نمی گذارد. میوه ها ابتدا پس از نصف شدن با چاقو در لبه فشاردهنده قرار گرفته و بارها منبسط و فشرده می شوند تا تمامی آب موجود در آن ها خالی شده و تفالشان در منطقه دیگری قرار می گیرد.

09196144859

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال