Skip to main content
تک بلیط
۴۲۵ بازدید

  • raha...m

در تمرینات آخرین تور مایکل جکسون(This is it): آهنگ I Just Can't Stop Loving You سال ۲۰۰۹

mjfollower
mjfollower
منتشر شده در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۶

قسمتی از مستند موزیکال این آخرش است

این است مایکل جکسون (Michael Jackson's This Is It) (دیگر ترجمه‌ها از این نام: «همین است»، «آخرش است»، «پایانشه») نام فیلم مستندی است که پس از مرگ ناگهانی و مشکوک مایکل جکسون "در سن ۵۰ سالگی" به مدت ۱ ماه اکران شد. محتوی این فیلم مستند شامل صحنه‌هایی از تمرینات مایکل جکسون، برای شروع کنسرت‌های این است بود؛ کنسرت‌هایی که عنوان «باشکوه‌ترین و بزرگ‌ترین بازگشت تاریخ» و همچنین «پیشرفته‌ترین اجرای تاریخ» را کسب کرده بود اما به دلیل مرگ او، لغو شد.

مستند این است مایکل جکسون، حاصل منتخبی از ۱۰۰ ساعت از فیلم‌های پشت صحنهٔ تمرینات مایکل جکسون است که سونی پیکچرز تنها ۱۱۱ دقیقه از آن را منتشر کرد. کمپانی سونی پیکچرز که حق ساخت و انتشار این فیلم را با پرداخت ۶۰ میلیون دلار از بنیاد مایکل جکسون بدست آورده بود، در رابطه با اهمیت این ۱۰۰ ساعت فیلم می‌گوید: «این فیلم‌ها در تاریکی نیمه شب و در داخل واگنی ناشناس و بدون نام و نشان، به انبار سونی در کالور سیتی منتقل شدند و پلیس‌های امنیتی همراه با اسلحه و تجهیزات، این ماموریت را پشتیبانی می‌کردند». شرکت سونی می‌گوید که در زمان تدوین این ۱۰۰ ساعت فیلم، ماموران امنیتی لحظه‌ای از جلوی درب اتاق تدوین فیلم دور نمی‌شدند و دسترسی به اینترنت در اتاق تدوین وجود نداشت.

برخی از صداهای ترانه‌های درون این فیلم از ترانه‌های از قبل ضبط شده بود اما در بیشتر ترانه‌های اجرا شده صدای واقعی جکسون در همان اجرای اصلی پشت صحنه است.

این فیلم با فروش ۲۶۱ میلیون دلار، پرفروش‌ترین فیلم مستند و کنسرتی در تاریخ سینمای جهان است. این رکورد جهانی تنها در ۵ روز اول اکران این فیلم به دست آمد. ۱۰۱ میلیون دلار تنها فروش ۵ روز اول این فیلم بود.

این فیلم رتبهٔ سینمایی «الف» را بدست آورد و از فیلم‌هایی است که بهترین نقدها را دریافت کرده است. ۸۰٪ نقدهای نوشته شده بر این فیلم مثبت بوده‌اند.
اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا: http://yon.ir/THISISWK
این آخرش است (کنسرت‌های مایکل جکسون) http://yon.ir/THISCRWK

----
مدت زمان: 1:51:18
کیفیت: 1080p بلوری
حجم: 1.69GB
فرمت: MP4
تیزر مستند به همراه لینک دانلود: http://www.namasha.com/v/DUc6b1Fw


کانال تلگرام: https://t.me/MJSupportersForum