در حال بارگذاری ویدیو ...

آموزش کپسولی ارزهای دیجیتال، بخش ۱: تعریف نقاط حمایت و مقاومت در 4 دقیقه

۰ نظر گزارش تخلف
کپسول
کپسول

در این ویدیو بصورت کاملا خلاصه و با زبان ساده هر آنچه لازم هست که در مورد حمایت و مقاومت بدونید توضیح داده شده.
توجه کنید که این موضوعات تنها برای کسانی که ترید و معامله می کنند، مفید نیستند ،بلکه برای سرمایه گذاران میان مدت و بلند مدت هم ضروری است.چون که نقطه ورود و خروج می تواند میزان سود شما را افزایش و از میزان ضرر احتمالی به میزان زیادی بکاهد.

کانال کپسول قصد دارد یک سری آموزشهای کاربردی جهان کریپتو کارنستی را در ویدیوهای کپسولی و بسیار موجز و مختصر ،اما مفید و سود آور را تهیه و منتشر کند.
اگر قصد فعالیت در این بازار بسیار سودآور که افراد زیادی را ثروتمند کرده ،را دارید ،اما وقت کافی ندارید جای درستی را انتخاب کرده آید.کپسول علاوه بر آموزش انواع ایردراپ،اررهای معتبر رایگان و وبسایت های واقعی ماین رایگان را به شما معرفی می کن.کلیه مواردی که من معرفی می کنم ،اعتبارسنجی شده است.علاوه بر این من ارزهایی که الان در کف قیمت هستند اما پروژه های قوی و معتبری هستند رو هم معرفی می کنم.من ارزی رو معرفی می کنم که خودم توش سرمایه گذاری کردم.این استراتژی برای من بسیار سودآور بوده و قصد دارم در اختیار شما هم بگذارم.متاسفانه بسیاری از ما ایرانیها بجای سرمایه گذاری قمار می کنیم و سرمایه زیاد بر روی ارزهای نوپا می گذاریم و براحتی پول خود را به کلاهبردارها تقدیم می کنیم.

اگر ویدیو و ویدیوهای دیگر را می پسندید و تمایل دارید از ویدیوهای جدید اطلاع پیدا کنید ،کانال را سابسکرایب و زنگ را کلیک کنید.
در زیر ویدیوهای مرتبط به این ویدیو رو قرار میدم...

مقدمات و ابزار وبسایت تریدینگ ویو
https://studio.youtube.com/video/QjKWgvTrE6k/editهندزفری بلوتوثی شیائومی طرح Airdots
پیچیدگی خرید محصول ساده ای مثل هندزفری، دقیقا در حد گره های سیم هندزفری شما پیچ در پیچ است. هرچند هندزفری های بلوتوثی شیائومی شما را از شر گره های وقت و بی وقت سیم ها نجات میدهد اما خرید مناسب ترین هندزفری کمی اطلاعات زمینه ای میخواهد.
http://www.mihanstore.net/addcart.php?action=add&id=1476

http://www.mihanstore.net/in.php?id=1476&ref=82602'>

دروووود

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال