در حال بارگذاری ویدیو ...

معامله گر منضبط_کلاس آموزش بورس در شیراز_کلاس آموزش بورس حضوری و آنلاین

موسسه آوای مشاهیر | موسسه کارآفرین آوای مشاهیر

وقتی بخواهید در بورس تبدیل به یک معامله گر حرفه ای شوید، باید تمامی اطلاعات مربوط به آن را بدانید، شما تنها نمی‌توانید با استفاده از یک روش تحلیلی به موفقیت لازم دست پیدا کنید. به همین دلیل گروه آموزشی آوای مشاهیر روش های تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه و ریسک را در دوره آموزش صفر تا صد معامله گر منضبط با هم ادغام کردیم. ما با یک سیستم های معاملاتی نمی توانیم در بازار حضور داشته باشیم و شما با آموزش راه های موفقیت مالی می‌توانید با آن در بورس تبدیل به یک معامله گر حرفه‌ای و موفق شوید این دوره آموزشی به صورت آنلاین برای افرادی که مایل به شرکت در کلاس آموزش غیرحضوری بورس هستند برگزار می‌شود.
چه چیزی را ایجاد کرده‌ایم؟
بعد از سال ها آموزش و معامله گری در بورس ایران، دوره ” معامله گر منضبط” را ایجاد کرده ایم. تمام هدف این دوره آن است که یک راه ساده و کاربردی برای موفقیت در بازار پیچیده بورس بسازیم و آن را آموزش دهیم تا بتوانید به موفقیت و سودآوری مورد نظر خود برسید.

در بورس آنچه که انجام می دهید بسیار مهم تر است از آنچه که می دانید. در این گام شما خواهید آموخت چگونه از دانش خود به بهترین شکل استفاده کنید.
حضور موفق و دریافت بازدهی بالا در بورس، نیازمند تجربه، دانش، آگاهی و تخصص است. در دنیای بورس و بازار سرمایه نیز مانند هر موضوع تخصصی دیگر، افراد نیازمند کسب آموزش در مسیر رسیدن به موفقیت بایستی، ابتدا سرمایه‌گذاری بر دانش و آگاهی خود را مقدم بر انجام معاملات هیجانی و مبتنی بر اخبار و شایعات قرار دهند.
آموزش علم تحلیل بنیادی (فاندامنتال)، تحلیل تکنیکال، رفتارشناسی، مدیریت سرمایه، تابلو خوانی و استفاده بهینه از سایت کدال در دوره‌های آموزشی، دانش‌آموختگان را در مسیر فعالیت مستمر و پربازده در بازار سرمایه به مرز پختگی خواهد رساند.

منتورینگ بورس (ITT)
• توصیه دادن
• راهنمایی و حمایت کردن
• استراتژی های جدید معاملاتی را آموزش دادن
• استفاده از دانش و تجربه ی گذشته خود برای هدایت فرد

رابطه منتورینگ یک رابطه ی بلند مدت است و به فرد کمک میکند روی فرصت های آینده سرمایه گذاری کند و از اشتباهات گذشته درس بگیرد.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال