در حال بارگذاری ویدیو ...

جعبه گشایی +

ساوه الکتریک saveelctric
ساوه الکتریک saveelctric

معرفی محصول:

آیا از پرژکتورهای پرمصرف و بی کیفیت و درجه پایین خود خسته شده اید؟ به دنبال روشنایی پرنور و نورپردازی حرفه ای برای کار خود هستید؟نمیدونی چی بخری که نورپردازیتو برای همیشه خاص و متفاوت کنی؟میخوای پرژکتوری بخری که برای همیشه خیال خودت رو از کیفیت و روشناییش راحت کنی؟میخوای با ضمانت و تضمینی خرید کنی؟

پرژکتور اس ام دی 50 وات اوپال پارس شهاب پاسخگویه تمام این مشکلات و نیاز های شماست؛بی شک این محصول تمام آنچه که از یک پرژکتور با نورپردازی خاص و پرقدرت نیاز داشته باشید با توان مصرفی بسیار کم در مقایسه با مدل های مشابه اش در اختیار شما قرار می دهد.با خرید پرژکتور 50 وات پارس شهاب مدل اوپال از جدیدترین تکنولوژی روز جهانی یعنی ال ای دی (smd) استفاده شده است. بدون شک تکنولوژی به کار رفته در این محصول طبق تحقیقات به دست  امده تا سال 2020 در سطح 1 بازار از میزان محبوبیت در میان مردمان ایران و جهان قرار گرفته است.به همین دلیل میتواند نور و روشنایی حرفه ای این پرژکتور به شما دهد که متحیر شوید...
برای مشاهده قیمت و خرید پرژکتور ال ای دی 10 وات پارس شهاب مدل الماسcob و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بروری لینک زیر کلیک کنید:
https://saveelectric.ir/product/pars-shahab-10-watt-projector/
همچنین برای دیدن سایر مدل لامپ های ال ای دی میتوانید برروی لینک زیر کلیک کنید:
https://saveelectric.ir/product-category/lamp-and-lighting/led-lamp/
محصولات بیشتری از لامپ پارس شهاب را مشاهده کنید:
https://saveelectric.ir/brand/pars-shahab/
ساوه الکتریک رو در اینستگرام دنبال کنید:
https://www.instagram.com/save_elec/
ادرس فروگشاه اینترنتی ساوه الکتریک:
https://saveelectric.ir/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال