در حال بارگذاری ویدیو ...

کلاس آموزش بورس آنلاین _ دوره I TRADING TOOLS _ موسسه آوای مشاهیر

موسسه آوای مشاهیر | موسسه کارآفرین آوای مشاهیر

آموزش بورس | دوره معامله گر حرفه ای بورس | آموزش معامله گری بورس به زبان ساده

اکثریت مردم با این دید به بازار بورس نگاه می‌کنند که بورس یک سرمایه‌گذاری پیچیده است. پس احتمالا آنها نتوانند از پس خرید و فروش در آن برآیند؛ تیم آموزش بورس موسسه آوای مشاهیر تصمیم گرفته این پیچیدگی را از بین برده و سرمایه گذاری در بورس را تبدیل یک فعالیت ساده و قابل درک کنیم، و این چرایی دوره آموزش بورس ماست.

برای اینکه به چرایی خودمان یعنی ساده سازی بورس دست پیدا کنیم، از تفکر بزرگترین معامله گران جهان مثل: ویلیام اونیل، نیکولاس دارواس، مارک داگلاس، وارن بافت، برای ساخت استراتژی امواج الیوت (Elliot wave) و پرایس اکشن (Price action) کمک گرفتیم.
ابزار معاملاتی من اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است. در کنار آموزش های تخصصی Elliot wave و Price action در قالب یک دوره آموزش بورس آنلاین به شما کمک می کند. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، گواهی سپرده سکه طلا، بورس جهانی طلا و سهام بین‌الملل ) به مهارت ثروت ساز دست پیدا کنید.

ITT عملاٌ برای ساخت و سازماندهی ذهن شما است.
جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.

در بورس آن چیزی که انجام می دهید، مهم تر از آن چیزی است که می دانید

اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره های درج شده ( 07136398831 )،
( 09056119981 ) تماس بگیرید.
: وب سایت موسسه آوای مشاهیر:https://avayemashahir.com/
https://shirazbours.com/
اینستاگرام موسسه آوای مشاهیر: avayemashahir@

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال