در حال بارگذاری ویدیو ...

کوچینگ روانشناسی مثبت کتاب تمرینات مثبت

خانه تاب آوری
خانه تاب آوری

این کتاب توسط "محمدرضا مقدسی" ترجمه و توسط انتشارات سخنوران منتشر و روانه بازار کتاب گردید این کتاب علاوه بر مقدمه و سخن پایانی از سه فصل با موضوعات توانمندی، ارزش ها و خود شفقتی در چاپ اول با شمارگان هزار نسخه در ۴۴ صفحه و با قیمت ۳۸ هزار تومان برای علاقه مندان به روانشناسی مثبت، کوچینگ و تمام کسانی که دغدغه رشد و توسعه خود یا دیگری را دارند روانه بازار کتاب شده است.
ارائه تمرینات سه گانه ای از ابزارهای روانشناسی مثبت هدف اصلی این کتاب است و در طی سال‌های گذشته، روانشناسی مثبت از طریق کمک به متخصصان و محققان، به طور روزافزون مورد توجه قرار گرفته است.
این توجه منجر به شکل‌گیری بینش ارزشمندی در خصوص یک زندگی شاد و رضایت‌بخش شده است و بعلاوه، روانشناسی مثبت ابزارهای زیادی را در اختیار ما قرار داده است تا بوسیله‌ آنها به رشد و شکوفایی برسیم و بر سختی‌های زندگی نیز فائق آییم.
نکته حایز اهمیت این است که تمرینهای این کتاب جایگزین یک برنامه‌ مصوب در کوچینگ نیستند، که توصیه می‌کنیم پیش از اینکه خود را یک «کوچ روانشناسی مثبت» بنامید و پیش از اینکه مراجعین و بیماران را ببینید و با آنها همراهی کنید.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال