در حال بارگذاری ویدیو ...

تمرینات روانشناسی مثبت منتشر شد/ کوچینگ

خانه تاب آوری
خانه تاب آوری

ین کتاب توسط دکتر "هوگو آلبرتز" متخصص در مدیریت خویشتن و ذهن آگاهی و همکار وی «سف فونتین پنیک» که در حوزه کارآفرینی و روانشناسی مثبت فعالیت دارند نوشته و توسط "محمدرضا مقدسی" ترجمه و توسط انتشارات سخنوران منتشر و روانه بازار کتاب گردید.

این کتاب علاوه بر مقدمه و سخن پایانی از سه فصل با موضوعات توانمندی، ارزش ها و خود شفقتی در چاپ اول با شمارگان هزار نسخه در ۴۴ صفحه و با قیمت ۳۸ هزار تومان برای علاقه مندان به روانشناسی مثبت، کوچینگ و تمام کسانی که دغدغه رشد و توسعه خود یا دیگری را دارند روانه بازار کتاب شده است.

مترجم این کتاب روز یکشنبه در خصوص این کتاب به خبرنگار ایرنا گفت : ارائه تمرینات سه گانه ای از ابزارهای روانشناسی مثبت هدف اصلی این کتاب است و در طی سال‌های گذشته، روانشناسی مثبت از طریق کمک به متخصصان و محققان، به طور روزافزون مورد توجه قرار گرفته است.

محمدرضا مقدسی ادامه داد : این توجه منجر به شکل‌گیری بینش ارزشمندی در خصوص یک زندگی شاد و رضایت‌بخش شده است و بعلاوه، روانشناسی مثبت ابزارهای زیادی را در اختیار ما قرار داده است تا بوسیله‌ آنها به رشد و شکوفایی برسیم و بر سختی‌های زندگی نیز فائق آییم.

وی افزود : نکته حایز اهمیت این است که تمرینهای این کتاب جایگزین یک برنامه‌ مصوب در کوچینگ نیستند، که توصیه می‌کنیم پیش از اینکه خود را یک «کوچ روانشناسی مثبت» بنامید و پیش از اینکه مراجعین و بیماران را ببینید و با آنها همراهی کنید.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال