در حال بارگذاری ویدیو ...

فیلم اکشن و رزمی یگان ضربت : تحت محاصره دوبله فارسی so close 2002

FXFILM
FXFILM

نام فیلم : یگان ضربت : تحت محاصره so close 2002

ژانر : اکشن ، رزمی

امتیاز : 6.7 از 10

محصول کشور : هنگ کنگ

سال انتشار : ۲۰۰۲

زبان : دوبله فارسی بدون سانسور

کارگردان : Corey Yuen

بازیگران : Qi Shu, Wei Zhao, Karen Mok

خلاصه ی داستان : دو خواهر که آدمکش حرفه ای هستند، توسط یک پلیس زن و گروهی تبهکار تحت تعقیب می باشند ولی بعد از مدتی رابطه این دو خواهر دچار پیچیدگی می شود..

توضیحات فیلم :

لین و خواهر او سو هکرهای کامپیوتری، قاتلان و متخصصان جاسوسی هستند که از تکنولوژی ماهواره ای مخفی برای پدرشان استفاده می کنند تا از رقبای خود و عوامل اجرای قانون بهره مند شوند. در ابتدای فیلم، آنها یک ساختمان امنیتی عالی را نفوذ می کنند و چو لویی، رئیس شرکت بزرگ چین را ترور می کنند.

پس از مأموریت موفقیت آمیز، یک بازرس پلیس به نام کنگ یات-آو مجاز به بررسی پرونده شد و او موفق به کشف قاتلان می شود. در همین حال، برادر کوچکتر چو لویی چو نونگ که لین و سو را استخدام کرده و برادرش را به قتل رساند، می تواند قاتلان را به قتل برساند. تعقیب گربه و موش پیچیده تر می شود، زیرا پلیس و اراذل و اوباش برای دریافت لین و سو است.

سو همیشه همواره نقش مأمور را با ماندن روی کامپیوتر و کمک به غیر فعال کردن سیستم های امنیتی و دادن دستورالعمل ها در ناحیه حرکت بازی می کند، در حالی که لین، که بزرگتر و با تجربه تر است، همه کارها را انجام می دهد. سو معتقد است و فکر می کند لین جانش را فعالتر می کند چون او کم اهمیت است اما لینون در حال تلاش برای محافظت از خواهرش از خطر است. رابطه آنها تنگ می شود زمانی که لین در عشق با عموزاده یین دوست خود سقوط می کند و می خواهد کار خود را از دست بدهد و از ین جدا شود. سو در نظر دارد تا کار خود را به عنوان یک قاتل قراردادی ادامه دهد تا بتواند ثابت کند که او به اندازه خواهرش است.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال