در حال بارگذاری ویدیو ...

چرا به منابع انبساط نیاز داریم؟

۶۰ بازدید
۰ نظر
گزارش تخلف
بامین تهویه
بامین تهویه

پاسخ سریع: مخازن انبساط بخاری آب برای جذب فشار زیاد طراحی شده اند. اگر مایل هستید زندگی کامل را از سیستم آبگرمکن و سیستم لوله کشی خود دریافت کنید توصیه می شود.

جزئیات: اولین خط دفاعی شما در برابر افزایش فشار تنظیم کننده فشار شما است. خط دفاع دوم شما در برابر فشار زیاد مخزن انبساط حرارتی شماست. با گرم شدن آب ، گسترش می یابد. آب در حال گسترش فشار زیادی را در سیستم لوله کشی شما ایجاد می کند. فشار بالا برای آبگرمکن و سیستم لوله کشی شما به طور کلی بسیار بد است. این می تواند باعث خراب شدن زود هنگام وسایل و لوله های شما شود. خرابی زودرس تقریباً همیشه منجر به آب در جایی می شود که نمی خواهید. یادت باشه. اگر تنظیم کننده فشار به درستی کار نکند منبع انبساط شما به درستی کار نخواهد کرد. بهتر است آنها را با هم عوض کنید تا اطمینان حاصل کنید که دیگری موارد دیگری را لغو نمی کند.

مزایا: عمر کلیه وسایل و تجهیزات لوله کشی در خانه را طولانی تر می کند. منبع انبساط معمولاً چکش آب و لوله های خاموش را مهار می کند. هنگامی که در رابطه با یک تنظیم کننده فشار مورد استفاده قرار می گیرد ، از جلوگیری از آبشارهای نشتی ، توالت هایی که بدون آبگرفتگی ، یخ سازان شکسته ، ماشین ظرفشویی آسیب دیده و سیستم های RO عملکرد نادرست دارند جلوگیری می کند
http://www.bamintahvie.com/category/storage-tank/expansion-tank

نظرات
در حال حاضر امکان درج نظر برای این ویدیو غیرفعال است.