در حال بارگذاری ویدیو ...

چند راه کار بسیار کاربردی برای تمیز کردن و نگهداری کفش و کتونی

۰ نظر گزارش تخلف
فروشگاه اینترنتی دنیا کالا
فروشگاه اینترنتی دنیا کالا

همه ما بعد از مدتی استفاده از کفش هایمان میبینیم که کثیف شده اند و کاملا طرح و شکلکشان عوض شده است. کفش های چرمی را میتوان به راحتی واکس زد و تقریبا مثل روز اول تمیز و زیبا میشوند، اما کتونی ها و کفش های اسپرت که نمیتوان از واکس استفاده کرد را بسیار سخت میتوان تمیز کرد و بعضی وقتا کار نشدنی به نظر می آید. ما امروز میخواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه کفش و کتونی های خود را با روش هایی بسیار ساده کاملا تمیز و نو کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

1 - خب همانطور که در ویدئو می بینید وقتی که لبه کفش هایمان کثیف میشود ظاهر آن بسیار زشت و بد به نظر می آید، مخصوصا وقتی رنگ آن سفید هم باشد. در اینجور مواقع بهتره از آب و یا مواد شوینده ای استفاده نکنید. تنها با استفاده از پاک کن هایی که در مدرسه استفاده میکنند میتوانید به راحتی سیاهی و یا خط و خراش های لبه کفش را پاک کنید.

2- بعضی وقتها کفش هایتان کمی کوچک هست و پایتان را به زور وارد کفش میکنید. در این مواقع خیلی ها حوصله ندارن مشغول پوشیدن آن شوند و پا را روی لبه کفش میگذارند و به خوبی آن را نمیپوشند که باعث میشود خیلی زود کفش ها خراب و حالت طبیعی خود را از دست دهند. بهترین کار برای اینجور مواقع استفاده از قاشق است! با استفاده از یک قاشق شما همانطور که در تصویر میبینید به راحتی میتوانید هرگونه کفشی را بدون اینکه اذیت شوید را پا کنید.

3- در بسیاری از مواقع وقتی یک جفت کفش رسمی پا میکنیم و در اداره و یا محل کا راه میرویم به علت لیز بودن سُر میخوریم و دچار میشکل میشویم چون زیر اینگونه کفش ها بسیار صاف هستند و مانند کفش های اسپرت و کتونی حالت آج دار و یا ویبره داری ندارند. در اینگونه مواقع شما میتوانید از چسب حرارتی استفاده کنید! مقداری چسب حرارتی را به حالت زیگزاگی به زیر کفش هایتان بزنید و بگذارید کاملا خشک شود. حالا با آنها به هرجایی که دلتان میخواهد بروید دیگه خیالتان از بابت لیز خوردن راحت میشود.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال