در حال بارگذاری ویدیو ...

فن میتینگ لی مین هو *ژاپن-2012* پارت اول: آماده شدن، داستان خوندن و خوش و بش با طرفدارا*

۵,۸۶۲ بازدید
۴ نظر
گزارش تخلف
فریماه (آفلاین شدم... اما شما روی خط لبخند بمونید)

تولد مین هو - آن عزیزِ به راهِ دورِ سربازی رفته مون – چوکاهه
این ویدیوها که 7 پارته، فن میتینگ 2012 لی مین هو تو ژاپنه بابت قولی که به مهسای عزیزم داده بودم. با آرزوی اینکه امتحاناتش رو بخوبی داده باشه و تو روز تولد مین هویی تنش سلامت و خیالش آسوده و دلش شاد باشه. مهسا جان قبلا دو پارت از این فن میتینگ رو تو کانالش گذاشته بود که نمیدونم چرا با پارت هایی که من دارم فرق داره و اگه اینطور نبود با خیال راحت میگفتم پارت فلان و فلان رو از کانال مهسا ببینید اما خب نشد که بشه.
همونطور که خواهید دید این فن میتینگ تو ماه دسامبر برگزار شده و نزدیک کریسمس. داستانی که مین هو اینجا داره برای بچه ها میخونه اسمش هست "هدیه کریسمس" نوشته اُ. هنری. این داستان یه داستانِ کوتاهِ خیلی معروفه که تو کتاب ادبیات زمان ما بود؛ نمیدونم هنوزم هست یا نه. داستان زن و شوهری به اسم دِلا و جیمز که خانمه موهای خیلی بلند و آقاهه یه ساعت داره که برای هر دوشون مثل یه گنج ارزشمنده اما برای هدیه کریسمس خانمه موهاشو میفروشه تا برای ساعتِ شوهرش یه زنجیر طلا بخره و مَرده هم ساعتشو میفروشه تا برای موهای همسرش شونه های جواهرنشان بخره. (خیلی خیلی ممنون از فرزانه ی ماهم که تو کامنتش تو کانال مهسا جان درباره اینکه مین هو داره چه داستانی رو میخونه توضیح داد و من تا همین امروز منتظر فرصتی بودم تا ازش تشکر کنم و نمیشد. امیدوارم بازم هرچی از این فن میتینگ متوجه میشه برامون بگه)
اولِ ویدیو مراحل آرایش مین هو رو داریم برای رفتن روی سن. بعدشم که داره از اتاق میاد بیرون میگه آب میارید؟ که نمیدونم چرا عوضش براش آب پرتقال میارن... سپس در نهایتِ بانمک بودن حرفایی که میخواد بزنه رو تمرین میکنه و صدای قلبش که چطوری داره میزنه رو در میاره و با بچه هایی که قراره باهاشون اجرا داشته باشه پایتینگ = فایتودِس = Fighting رو میگن و وارد میشه و همون داستانی رو که گفتم براشون میخونه و بچه ها هم در حالیکه یک کلمه از حرفای مین هو رو نمیفهمن داستان رو گوش میدن و بعدش فن میتینگ و پرس و سؤال ها شروع میشه ...
...ادامه توضیحات در قسمت نظرات

نظرات
Loading...