Skip to main content
تک بلیط
۳۱ بازدید

فیلم آموزش تکنیک های سئو

آموزشگاه کسب و کار 118فایل
آموزشگاه کسب و کار 118فایل
منتشر شده در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد.
به منظور اینکه سایت شما در جستجوی گوگل در ابتدایی ترین سایت های نمایش داده شده قرار بگیرد سایت شما باید سئو بالایی داشته باشد.
استراتژی سئو شما باید یک فرایند پیوسته باشد.تا در دراز مدت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید واینگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.
زمانی که سایت شما سئو خوبی داشته باشد این گوگل است که به دنبال مطالب وایندکس انها می اید.
در نتیجه در ابتدا باید نظر موتور های جستجو را جلب کنید.بسیاری از مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نگاه می کنند بنابراین اگر سایت شما در صفحه اول قرار نداشته باشد بازدید زیادی را از دست می دهید.
https://goo.gl/PXVhnn