در حال بارگذاری ویدیو ...

پروموشن یا پروموت اینستاگرام در ایران | اسپانسری اینستاگرام | تبلیغات رسمی در instagram

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

جهت سفارش با 09125281952 تماس بگیرید... دوستان سلام... به نظر شما چه کسی بهتر از خود شرکت اینستاگرام، میتواند شما را در اینستا تبلیغ کند؟ بسیاری از صاحبان پیج و صفحات اینستاگرام، علاقمند تبلیغات هستند. هدف از تبلیغات برای ایشان گرفتن مشتری ست. اما مشکلی که سر راه بسیاری از متقاضیان تبلیغات وجود دارد عبارتند از:
1- فالوورهای پیج های میزبان تبلیغات، اغلب فیک و غیر واقعی هستند و تشخیص این موضوع برای سفارش دهنده بسیار سخت است. و معمولا باید اعتماد کند. به ایشان گفته میشود که سایرین تبلیغات میزنند و کاملا راضی هستند. پس شما هم راضی خواهید شد. در صورتی که دیگران هم به همین شیوه پرزنت شدند و به همین طریق سفارش دادند. یعنی مجبور به اعتماد کردن شدند.
2- جهت رد گم کنی، پیج های میزبان برای پست تبلیغاتی، بازدید و لایک فیک میزنند. تا سفارش دهنده فکر کند که تبلیغات واقعی و real انجام شده است. و بیشتر اعتماد کند.
.
اما اصل داستان بر این قرار است که مشتری جواب نمیگیرد. تلفنش زنگ نمیخورد. دایرکت و کامنتی برایش نمی آید. از طرفی به فرض واقعی بودن تمامی فالوورها، و تمامی بازدیدها یا لایک ها، ممکن است مخاطبین آن پیج، بازار هدف مناسبی برای سفارش دهنده نباشند. و مورد آخر اینکه ممکن است حتوای شما از جذابیت کافی برخورد نباشد.
.
اینستاگرام بهترین روش تبلیغات را به شما توصیه میکند. اون میگوید محتوا با خودت، محتوای خوب از طریق خودتان تامین گردد، من پست شما را به بازار هدف مورد نظرتان نمایش میدهم. نام این تبلیغات اسپانسری اینستاگرام ، یا پروموت اینستاگرام و یا پروموشن نام دارد.
.
در این روش شما کشور مورد نظرتان را مشخص میکنید، مثلا میگویید تبلیغ من به ایرانی ها برسد، خانم های ایرانی، یعنی نوع جنسیت شان نیز مشخص میگردد، خانم های بین 20 الی 50 سال، عملا رده سنی ایشان را نیز سفارش میدهید.... حتی سیستم عامل شان را نیز میتوانید مشخص کند که با اندروید باشند و یا ios.... جذاب ترین قسمت ماجرا این است که علاقمندی شان را نیز مشخص میکنید: مثلا سفارش میدهید بازار هدف من: کسانی باشند که علاقمند: بازی، موزیک، معما، فیلم، تیر فیلم، هیجانی و ... باشند. این بهتین شیوه تبلیغات در اینستاگرام محسوب میگردد.
.
تعرفه تبلیغات: به ازای هر تبلیغ 10 تومن. حداقل سفارش 100 هزار ارسال معادل 1.000.000 تومان
با ما تماس بگیرید.
.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال