در حال بارگذاری ویدیو ...

می بند ۴ شیائومی | بررسی مچ بند هوشمند Mi Band 4 شیائومی

۲۱۲ بازدید
۰ نظر گزارش تخلف
hamrahmoj | همراه موج
hamrahmoj | همراه موج

می بند ۴ شیائومی، مدتی پیش چهارمین سری از مچ بند های سلامت خود را با نام شیائومی می‌بند ۴ رونمایی نمود. می‌ بندهای شیائومی برخلاف بسیاری از محصولات موجود در بازار، با هدف ارائه‌ی امکانات موردنیاز و کاربردی در دستبند هوشمند سلامتی با قیمتی مناسب و اقتصادی طراحی و تولید شده‌اند و این قیمت مناسب موجب شده تا از امکانات زیاد و چشمگیر خبری نباشد و فقط برنامه هایی که با توجه به ماهیت این دستنبد ها طراحی شده را ببینیم. نسل چهارم این مچ بند هوشمند همانند دیگر گجت ها نقاط قوت و ضعف هایی را با خود دارد.

عرضه‌ی محصولاتی با قیمت مناسب و اقتصادی که کیفیتی خوب داشته باشد اصلی‌ترین عاملی است که باعث شده کمپانی شیائومی بتواند به چنین جایگاه والایی دست یابد. نام شیائومی همواره با محصولات باکیفیت و در‌عین‌حال ارزان‌قیمت گره خورده است.

پژوهشگران حوزه‌ی پیچیده فناوری در چند سال گذشته از اشباع بازار گوشی‌های هوشمند خبر دادند. بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند گجت‌های پوشیدنی تحولی بزرگ را بعد از گوشی‌های هوشمند با خود به یدک خواهند کشید؛ اما وجود محدودیت‌های فنی و خلاقیت در این حوزه باعث شد این گجت های پوشیدنی نتوانند آن‌طور که باید و شاید خود را ‌بنمایش بگذارند و از پس انتظارت کاربران سخت پسند برآیند.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال