Skip to main content
۵۴۲ بازدید

  • «رهبر آسمانی ولایت» |  세이여드 알리 하메 네이
  • سریال برتر کره ای KoreaWorld
  • ♡ELnAZ♡
  • always-x3 [بسته]
  • SnowQueen

برجام را پاره کنند، آن را آتش می‌زنیم! + واکنش رسانه های جهان

«رهبر آسمانی ولایت» |  세이여드 알리 하메 네이
«رهبر آسمانی ولایت» | 세이여드 알리 하메 네이
منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

مقام معظم رهبری تاکید کردند: ما برجام را نقض نمی کنیم لکن اگر طرف مقابل نقض کند که الان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا دارند تهدید می کنند که برجام را پاره می کنیم، اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را آتش می زنیم. گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کاگزاران و مسئولان نظام ۹۵/۰۳/۲۵

و اما...

◆◇ واکنــش گسترده رسانه های جهــان به بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی:

..::سخنان رهبر انقلاب تیتر رسانه‌های جهان شد؛ اگر آمریکا برجام را پاره کند، ایران آن را آتش خواهد زد::..

◆ (رویترز، آسوشیتدپرس، خبرگزاری فرانسه، العربیه، تایمز اسرائیل، جروزالم پست ، ژاپن تودی، سایت رادیو اروپای آزاد، یاهو نیوز، بیزنس استاندارد و ...) از جمله رسانه هایی هستند که بیانات رهبری را منعکس کرده اند.

◇ این رسانه‌ها، تهدید رهبر انقلاب به آتش زدن توافق هسته ای درصورت پاره کردن برجام توسط آمریکا را مورد توجه قرار داده و با تیترهای مشابهی به انعکاس بیانات ایشان پرداخته‌اند.

◆ این رسانه‌ها، تهدید رهبر انقلاب به آتش زدن توافق هسته ای درصورت پاره کردن برجام توسط آمریکا را مورد توجه قرار داده و با تیترهای مشابهی چون "ایران وعده داد، درصورت پاره کردن توافق توسط آمریکا، آن را آتش بزند" و "رهبر ایران درباره توافق هسته ای به کاندیداهای آمریکایی هشدار داد" به این موضوع پرداخته اند.

◇ خبرگزاری رویترز در گزارشی از بیروت نوشت: آیت الله سیّد علی خامنه ای رهبر معظم ایران روز سه شنبه تاکید کرد در صورتی که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آنگونه که تهدید می کنند موافقتنامه هسته ای را پاره کنند، ایران آن را آتش خواهد زد.

◆ دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان اعلام کرد پاره کردن موافقتنامه دشوار خواهد بود، اما در صورتی که رئیس جمهور آمریکا شود، این قرارداد را چنان سختگیرانه تحت نظارت قرار خواهد داد که آنها ( ایران) هیچ فرصتی نداشته باشند.

⬅ ادامه مطالب بالا را می توانید در قسمت «نظرات» دنبال کنیدگزارش تخلف