Skip to main content
تک بلیط
۸۷۳ بازدید

  • «رهبر آسمانی ولایت»
  • Mohadeseh &
  • AXIS
  • .Farhn .N
  • -SaKuRa-

نماهنگ جذاب و تماشایی «آزمون بزرگ عزّت»

«رهبر آسمانی ولایت»
«رهبر آسمانی ولایت»
منتشر شده در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای(مدظله العالی): «آن وقتی که مسئله‌ی هسته‌ای و تحریم ها شروع شده بود، بودند کسانی از معاریف این کشور و مسئولان سطح بالا که به بنده مراجعه میکردند و میگفتند «شما چه اصراری دارید که روی این مسئله‌ی هسته‌ای می‌ایستید؟ چه اصراری دارید؟ خب آمریکایی‌ها بهانه‌گیری میکنند، بدجنسی میکنند، خباثت میکنند؛ بگذارید کنار، خودمان را راحت کنیم»... این را اگر گذاشتیم کنار، یک بهانه‌ی دیگر پیدا میکنند و همین دشمنی را میکنند. میگفتند «نه آقا این‌جوری نیست»؛ حالا ملاحظه کردید که این‌جوری است.
امّا راجع به برجام؛ خب، بنده از روز اوّل بارها و بارها گفتم به آمریکا اعتماد نکنید! هم در جلسات خصوصی این را گفتم، هم در جلسات عمومیِ مردمی گفتم؛ در جلسات خصوصی بیشتر هم این را گفتم؛ گفتم به اینها اعتماد نکنید؛ اگر میخواهید قرارداد ببندید، تضمین‌های لازم را فراهم بکنید، بعد صحبت کنید، بعد قرارداد ببندید، بعد امضا کنید؛ به حرفِ اینها اعتماد نکنید. یکی از چیزهایی که بنده آن‌وقت، بخصوص روی آن تصریح کرده بودم این بود که گفتم ما این قرارداد را قبول میکنیم به این شروط -چند شرط بود- یکی از شرط‌ها این بود که گفتیم رئیس‌جمهورِ وقتِ آمریکا بنویسد و امضا کند که تحریمها برداشته شد؛ این جزو شرایط ما بود، جزو شرایط بنده بود؛ خب، مسئولین محترم زحمت کشیدند، تلاش کردند، عرق ریختند، [ولی] نتوانستند و این نشد و نتیجه‌اش این است که دارید مشاهده میکنید: دو سال، دو سال‌ونیم گذشته است، ما به همه‌ی تعهّدات عمل کرده‌ایم، این مردک می‌آید بیرون و میگوید که من قبول ندارم و خارج میشوم و چنین میکنم و چنان میکنم.

⬅ ادامه مطالب بالا را می توانید در قسمت «نظرات» دنبال کنید
◆ از شما دعوت می شود تا ببیننده ی این کلیپ بسیار جذاب و دیدنی باشید

❀✿❀فرا رسیدن حلول پر خیر و برکت ماه میهمانی خدا «ماه مبارک رمضان» را خدمت شما همراهان همیشگی و عزیز کانال تبریک و تهنیت عرض مینماییم❀✿❀

ما را از دعای خیر خود در نخستین سحرگاه این ماه عزیز محروم نفرمایید
♡ التماس دعای فــرج و سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب اسلامی ♡گزارش تخلف