در حال بارگذاری ویدیو ...

پاپ آپ اینستاگرام , بهترین تبلیغات در اینستاگرام جهت افزایش فالوور تضمینی 09125281952

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

روش پاپ آپ اینستاگرام بهترین روش تبلیغاتی جهت افزایش فالوور محسوب می شود. نه تنها فالوورهای واقعی ایرانی تضمینی جذب می کنید بلکه تبلیغ نیز می شوید. و این عالی ست. اگر فالوورهای شما از طریق تبلیغات گسترده جذب پیج شما نشوند، پس حتما فیک هستند. چون کاربر اینستاگرام باید در فضایی شما را ببیند تا دنبال تان کند. مادامی که اراده نکند شما را فالوو یا دنبال نخواهد کرد.
وقتی ما شما را تبلیغ می کنیم آن هم بصورت میلیونی، پیشنهادی به کاربران اینستاگرامی داده می شود مبنی بر اینکه شما را دنبال کنند. در واقع هم تبلیغات شما انجام می شود، و هم اینکه فالوور برای پیج تان جذب می شود. و چه تبلیغی بهتر از این؟؟؟؟
نکته بسیار مهم، محتوای شماست. این محتوای ماست که باعث می شود هم نفرات بیشتری شما را فالوو کنند، هم اینکه به مشتری نهایی دست پیدا کنید.
اگر محتوای شما عالی باشد، تبلیغات گسترده هم صورت بگیرد، قطعا شما می وانید از اینستاگرام به نتیجه ی دلخواه مطلوب دست پیدا کنید. نتیجه ی مطلوب دلخواه همان جذب مشتری ست.

و اما توضیحات بیشتر در مورد تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام:
در روش پاپاپ، پیج شما بصورت بازشده و بدون اراده ی دست کاربران اینستاگرامی، روی گوشی موبایل شان باز می شود. در اقع پیج شما را نه در اکسپلور، و نه در پیچ های دیگر، بلکه مستقیما روی گوشی موبایل شان، حتی اگر در اینستاگرام نباشند خواهند دید. البته به محض رویت پیج ناخودآگاه وارد اپلیکیشن اینستاگرام می شوند.
پاپاپ اینستا، تبلیغات یهویی و اسپم و ناخواسته محسوب می شد.
روش مناسب تر که بسیار ارزشمند است، تبلیغات پروموت اینستاگرام است. در روش پروموت شما تبلیغات هدفمند انجام می دهید. اما مشکل اینجاست که متاسفانه ایرانی ها خیلی سخت می توانند تبلیغات پروموت یا اسپانسری انجام بدهند. (به دلیل محدودیت هایی تحریم) ... ضمن اینکه نرخ پروموت بر اساس دلار محاسب می گردد. و برای ایرانی ها خیلی ارزشمند نیست.
در روش پاپاپ، هزینه هر تبلیغ نهایتا 15 ریال است. یعنی 1000 بازدید می شود 1500 تومان.... که بسیار ارزنده است.
حداقل سفارش 400 هزار بازدید است که می شود 600 هزار تومان
حداکثر هم 3 میلیون بازدید است که می شود 3.600.000 تومان (هر بازدید 12 ریال)

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://ghabzeh.com/Product/pop-up-instagram/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال