در حال بارگذاری ویدیو ...

امداد رسانان حادثه سیل چین خبرساز شدند + ویدیو

۱۰۸ بازدید
۰ نظر
گزارش تخلف
مرد
مرد

روزهای اخیر، باران شدید در جنوب چین ادامه می یابد و قلب همه مردم چین برای این حادثه می تپد. یک ویدیوی ۱۶ ثانیه در شبکه اجتماعی رایج یافت. باران شدید باعث حادثه طبیعی شد، افسران و سربازان پیوسته به امدادرسانی می پرداختند و پس از 8 ساعت سرانجام وقت داشتند غذا خوردند. آنها برای شستن گل روی بدن و لباس خود وقت نداشتند، زیرا شاید به زودی در نبرد بعدی شرکت کنند.
در منطقه خودمختاری گوان شی، سیل تازه رو به زوال است. نیروی مسلح بیش از 50 افسر و سرباز را برای کمک به پاکسازی لجن و احیای اموزش مدرسه به یک مدرسه ابتدایی اعزام کرد. پاکسازی به پایان رسید ، یک سرباز گل آلود در کنار دیوار نشسته بود تا استراحت کند. در این زمان، یک دختر یک آب به او پس داد و به او یک احترام نظامی داد. این سرباز در اول نفهمید چی شد بعداْ فوراْ بلند شد و یک احترام نظامی استانداردی را پاسخ داد. طبق معرفی رییس این مدرسه، بغیر از این دختر در ویدیو، والدین و بچه‌های زیادی بودند که به سربازان آب دادند. ارتباط نزدیکی بین نظامیان و غیرنظامیان بسیار ارزنده بود.
در استان هو نان، بازان شدید آمد و ۲۴ نفر گرفتار شدند. آتش نشانان، شبه نظامیان و افسران امنیت عمومی محلی با قایقهای نجات به امدادرسانی پرداختند. با راهنمایی ساکنان محلی، پرسنلهای امدادرسان کسانی که گرفتار شدند را پیدا کردند. آب به گردن رسید، آنان بارهای سالمندان و کودکان را به منطقه امن را منتقل کردند. در آب آشفته ، سربازان از خانه به خانه دیگر جستجو می کردند و نجات می دادند، با دقت همه افراد را به مکان امن منتقل کردند. ساکنان محلی اظهار داشند: وقتی دیدیم که سربازان رسیدند، ما دیگر نگران نبودیم.
هر جایی که خطر وجود دارد، حتماْ افسران و سربازان دیده می شوند. در دوران دشواری، بیشتر به نیروی مثبت مانند این نیاز داریم. شما خسته نباشید!

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال