در حال بارگذاری ویدیو ...

کشف سطوح دینامیکی ایچیموکو به عنوان سطوح حمایت و مقاومت (جلسه شانزدهم)

۱۱۹ بازدید
ذهن بورسی
ذهن بورسی

کشف سطوح دینامیکی ایچیموکو به عنوان سطح حمایت و یا مقاومت در قیمت

کشف سطوح دینامیکی ایچیموکو به عنوان سطح حمایت و یا مقاومت در قیمت در بازارهای مالی که می تواند منجر به سرمایه گذاری مطمئن تر می شود موضوعی است که در این ویدیو بدان پرداخته می شود.

کشف سطوح دینامیکی به عنوان سطح حمایت و یا مقاومت در قیمت در بازارهای مالی

معامله گران میدانند قیمت در حال تغییر است و این تغییر در زمان متغیر است بنابراین قیمت همواره سقف ها و کفهایی بوجود می آورد که معمولاً در آنجا نوسان زیاد خواهد داشت و پس از آن قیمت ریزش خواهد داشت بنابراین به آنها قیمتهای دینامیکی میگوییم و ترند قیمت در اکثر مواقع در برگشت مجدد به آنها از خود واکنش نشان داده و به عنوان سطح حمایت و یا مقاومت در نظر گرفته میشود.

کیجونسن و سنکو B رمز موفقیت معامله گر در شناسایی سطوح حمایت و مقاومت

در اندیکاتور ایچیموکو معامله گران براساس روش خرید و فروش در زمان اثراتی بر ترند قیمت میگذارند که مستقیما این تأثیر در کیجونسن در زمان حال و همچنین SENKO B در زمان آینده خواهد گذاشت. بنابراین در زمانهایی که این ابزار ها به صورت ساید ( یا خط افقی ) نشان داده شوند در آن زمان یک مقامت استاتیک در قیمت شکل گرفته است. با شناسایی این نقاط میتوان محل های حمایت و مقاومت را فقط با نگاه کردن به ایچیموکو بدست آورد.

ذهن بورسی در نظر دارد علاوه بر آموزش ایچیموکو از منظر مشخصات کلی و جزیی معمول آن به معامله گران، موارد مستتر در آن که امکان دستیابی به روش های حرفه ای معامله گری در انواع بازارها می باشد، را نیز میسر سازد.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال