Skip to main content
زولا
۱,۸۲۱ بازدید

  • ☆ Inazuma 11
  • Mirai

فیلم بازی Halo 5: Guardians All Cutscenes

salus
salus
منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

بخاطر یکی از دوستان تیزر و فیلم از فضای بازی هیلو 5 (Halo 5) را قرار دادم در ادامه مطلب داستان بازی رو هم قرار میدم اگه دوستداشتید حتما بازی کنید این بازی برای کنسول ایکس باکس وان آمده است و رتبه بالایی در گیم پلیر و داستان بازی دارد.
داستان بازی :داستان بازی ادامه ی Halo 4 خواهد بود. هنگامی که داستان نسخه ی قبلی به پایان رسید، ما Master Chief را در حالی ترک کردیم که وی واقعا در یک موقعیت چالش بر انگیز قرار داشت. برای او سوال های زیادی درباره ی چیز هایی که تا کنون به آن ها باور داشت، به وجود آمده بود. او بهترین دوست خود را از دست داده بود و این سوال برایش پیش آمده بود که گذشته ی وی چگونه بوده است و هدف او از مبارزه کردن چیست. برای ما این نکته واقعا جالب بود. برای اولین بار زمانی این سوالات برای وی مطرح شد که او کار UNSC را در گذشته به پایان رساند. همان طور که ما با عناوین گذشته ثابت کردیم که می خواهیم داستانی فراتر از یک بازی را ارایه دهیم، این بار هم داستان درباره ی سفر Master Chief است، درباره ی گذشته و آینده ی او.
اگر شما سه نسخه ی اول سری Halo را تجربه کرده باشید و بدانید که داستان بازی منشا خوبی دارد، حتما می دانید که قهرمان ما Master Chief است. او خود همانند تک تک شما است و سعی دارد بشریت را نجات دهد اما خود در این راه هزینه های زیادی متحمل شده است و همین باعث شده تا سوالات زیادی برای او به وجود آید. وی همواره از خود سوال می کند آیا تصمیماتی که گرفته، درست بوده است و برای پاسخ به این سوال این بار دست به یک سفر و اکتشاف حماسی خواهد زد.