در حال بارگذاری ویدیو ...

6عادت صبحگاهی افراد موفق

ویدان
ویدان

در دوره شش عادت صبحگاهی افراد موفق، از پیت مکتیس یاد می‌گیرید سکوت کنید و ایده‌های جدید خلق کنید، یاد می‌گیرید تصدیقات صحیح داشته باشید و به آن‌ها پایبند بمانید.
برای مشاهده این دوره طلایی به لینک زیر مراجعه کنید
https://vidone.ir/cr/849

او به شما یاد می‌دهد از قدرت تصور برای ایجاد انگیزه استفاده کنید، انرژی خود را زیاد کنید و با تمرینات ساده‌ای مثل خواندن و کتابت کردن و در خود فرورفتن به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید. دوره شش عادت صبحگاهی افراد موفق یک دوره صوتی است که نیازی به تماشا ندارد. فقط گوش دهید و این تمرینات را جز عادات همیشگی خودتان قرار دهید.
برای بهتر شدن زندگی‌تان ابتدا باید خودتان بهتر شوید. صبح زودتر از خواب برخیزید و تمرینات صبحگاهی را انجام دهید. طبیعتاً در ابتدا انجام این تمرینات برایتان سخت خواهد بود. اما بعد از انجام تمرینات، بهترین حس دنیا را تجربه خواهید کرد. اعتمادبه‌نفس شما تقویت می‌شود و انرژی و انگیزه کافی برای ادامه روز خواهید داشت و به یک فرد بهتر در مقایسه با گذشته خود تبدیل خواهید شد. اگر به‌طور مداوم این کارها را انجام دهید بعد از یک مدت به آن آدمی تبدیل می‌شوید که برای رسیدن به اهدافتان باید به آن آدم تبدیل می‌شدید و به هر سطح از موفقیت و پیشرفت در هر زمینه‌ای از زندگی می‌رسید.


website: https://vidone.ir/
App download:https://play.google.com/store/apps/de...
instagram:http://vidone.ir
telegram:https://t.me/vidone
twitter:https://twitter.com/vidone_ir
aparat:https://www.aparat.com/myvideoshttp
namasha:https://www.namasha.com/vidone
facebook:https://www.facebook.com/vidon
youtube:https://youtube.com/channel/UCJTXmvj

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال