در حال بارگذاری ویدیو ...

انواع واکسن های کرونا و میزان درصد اثربخشی هر یک از آنها (آسترازنکا، سینوفارم، اسپوتنیک، جانسون اند جانسون، سینوواک، فایزر و...

بیونوریکا
بیونوریکا

انواع واکسن های کرونا و میزان درصد اثربخشی هر یک از آنها (آسترازنکا، سینوفارم، اسپوتنیک، جانسون اند جانسون، سینوواک، فایزر، مودرنا، نوواوکس، اسپوتنیک لایت و...) در این ویدئو خدمت هموطنان عزیزمان ارائه گردیده است. قطعا با کسب اطلاعات کافی در مورد واکسن ها و کارایی آن ها، می توان انتخاب مناسبی داشته و زودتر در برابر ویروس کووید-19 ایمنی قابل قبولی به دست آورد. در این زمینه این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که بهترین واکسن برای هر فرد، در دسترس ترین واکسن است.

در ضمن پس از زدن واکسن نیز همچنان تا زمانی که حداقل 70 الی 80 درصد جامعه به طور کامل واکسینه شوند، باید کلیه توصیه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک را جدی گرفت. علاوه بر لزوم تزریق واکسن کووید 19، همچنان تقویت سیستم ایمنی نیز باید مدنظر قرار گیرد تا بتوانیم از ابتلا به بیماری های ویروسی تنفسی به ویژه کرونا در امان باشیم. قرص گیاهی ایموپرت شرکت بیونوریکا آلمان با کمک به افزایش مکانیزم فاگوسیتوز، در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش موثری دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دارو و نحوه تهیه آن می توانید با شماره تلفن 02157682120 تماس حاصل فرمایید یا از لینک زیر دیدن فرمایید:
https://bionoricair.com/sales/imupret-campaign/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال