در حال بارگذاری ویدیو ...

جدیدترین روش تبلیغاتی: تولید محتوای ویدئویی , بازاریابی محتوا , کانتنت مارکتینگ

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

جهت مشاوره با 09125281952 تماس بگیرید.

جدیدترین و موثرترین روش های تبلیغاتی تولید محتوا است. همیشه محتوا پادشاه است. محتوا خوب برای شما مشتری می آورد. بازاریابی محتوا منجر به برندسازی و توسعه ی کسب و کار شما میشود.
البته هر گردی گردو نیست. هر محتوایی محتوا نیست. محتوا باید منجر به جذب مخاطب بیشتر بشود.
بازاریابی محتوا میگوید که لازم نیست انبارتان پر از کالا باشد. محصول تان را بازاریابی کنید اگر مخاطب و مشتری داشت، شروع کنید به تولید.. اگرنه که هیچ، نه خانی آمده و نه خانی رفته است....
بازاریابی محتوا تبلیغ بیش از حد محصول نیست. این حرکت مخاطب را کلافه می کند. و او را می تاراند. فرض کنید که شما شبکه ی ورزشی در اختیار داشته باشید. چه می کنید؟ آیا 100% محتوای شبکه تان قرار است تبلیغ باشد؟ در این صورت تمام مخاطبین خود را از دست میدهید. تبلیغ شما باید لابه لای محتوای ورزشی نمایش داده شود. نه اینکه برنامه ها لابه لای محتوای شما پخش شوند.

شما با محتوای ورزشی مخاطب علاقمند ورزشی جذب می کنید و محتوای تبلیغات خود را ما بین محتوای ارزشمند و جذاب ورزشی که ورزشی و مرتبط است نمایش میدهید.
متاسفانه بسیاری از شرکتها صرفا تمرکزشان روی ساخت و تولید محتوای تبلیغاتی، بدون پرداختن به محتوای کاربردی ست. من حاضرم ما بین محتوای ارزشمند آموزشی شما، محتوای تبلیغاتی تان را ببینم، اما این حالت برعکسش ابدا جواب نمیدهد.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال